آگهی در پرشین وی

سایت پرشین وی با بیش از هشت سال سابقه جزء پربیینده ترین سایتهای سرگرمی فارسی زبان است ، که در حال حاضر روزانه 160 هزار نفر بازدیدکننده (آی پی) و 900 هزار نمایش صفحات را دارا میباشد . که باتوجه به قابلیت های خود توانسته است مخاطبان و کاربران ایرانی و فارسی زبان داخل و خارج کشور را به خود جذب کند. چنین مجموعه ای میتواند مخاطب مناسبی برای بسیاری از شرکتها و صاحبان مشاغل جهت معرفی و تبلیغ محصولات یا خدمات ایشان باشد

 مشخصات آگهی در سایت

صفحه اصلی

 تبلیغات در پرشین وی

صفحات داخلی

تبلیغات در پرشین وی

صفحات داخلی

 

تبلیغات در پرشین وی

 

جدول تعرفهجهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره  88245235  - 021 و یا  09123407504

 

 ویا پست الکترونیکی ads@persianv.com تماس حاصل فرمایید

با احترام نیک صالحی

مدير سایت پرشین وی

قوانین

از پذیرش آگهی سایتهای حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران معذور هستیم.

درصورت تغییر در ماهیت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش آگهی در سایت، بدون هماهنگی و یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در پرشین وی باشد نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد و سایت پرشین وی هیچ مسئولیتی در قبال عودت وجه ندارد .  

 

مسئولیت شعارها،مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده میباشدوتصاویر یا محتوای آگهی می بایست مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.

در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط نهادهای قضایی یا نظارتی نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.

 

قبل از انجام تبلیغ آدرس وب سایت یا محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید در اختیار ما قرار دهید تا آنرا از جهت تطابق با قوانین سایت مورد بررسی قرار دهیم پست الكترونيكي: ads@persianv.com