فال روزانه چهارشنبه نهم فروردین ماه سال ۱۳۹۵

فال امروز شما

farvardin
فال روزانه ماه فروردین
دوست داريد به اهداف جديدي دست يابيد. اما اين علاقه را تنها به رويا پردازي محدود نكنيد. تا زماني كه شك و ترديد به دل خود راه ندهيد مي توانيد با قدرت و جسارتي كه داريد خيلي از ايده هايتان را عملي كنيد. با وجودي كه حس اضطراب و نگراني تان قابل درك است اما همين الان بايد آن ها را عملي كنيد.
ordibehesht
فال روزانه ماه اردیبهشت
گاهی اوقات دوست ندارید تغییراتی ایجاد کنید که چند روز آینده همین احساس را دارید. تنها راه شما این است که یک مورد را انتخاب کنید. در چند روز آینده شرایط را تحمل کنید تا بعد از آن که تمام شرایط را بررسی کردید منصفانه قضاوت کنید.
khordad
فال روزانه ماه خرداد
هيچ زمان بهتري باي روبه رويي با مسائل مالي نداريد و اكنون دقيقاً مي دانيد بايد چه كار كنيد. شايد هم از تجربيات ديگران درس خوبي بگيريد. زمان خوبي است تا با افراد خارجي معاشرت كنيد يا با خارج تماس بگيريد.
tir
فال روزانه ماه تیر
هر کسی برنامه خودش را دارد و تمایل دارد برنامه خودش را عملی کند.می توانید به آنها ملحق شوید یا آرام بنشینید و این که در کنار آنها باشید را نپذیرید.در هر صورت امروز با آرامش و نیروی تازه آغاز می کنید.
mordad
فال روزانه ماه مرداد
حتي اگر به خود قول داده ايد كه ديگر هيچ گونه پولي در باقي اين ماه خرج نكنيد، امروز در حالتي هستيد كه خود را كمي لوس و نازپرورده مي كنيد! امروز يكي از آن روزهايي است كه نمي توانيد از شر فكر خريد اجناس كوچك، خلاص شويد.
shahrivar
فال روزانه ماه شهریور
شرایط تغییر کرده است و آرامش دارید.می توانید تمام اتفاقات دیروز را برای یک دوست بیان کنید و او شما را به خنده وامی دارد.از این که با دیگران باشید مخصوصاً افرادی که برایشان مهم هستید،احساس خوبی پیدا می کنید.
mehr
فال روزانه ماه مهر
امروز ستاره ها بیانگر این هستند که شما در حال کار در پشت صحنه بسیار خوشحال تر خواهید بود چرا که در این صورت مجبور نیستید که دیگران را نیز خوشحال نگه دارید و می توانید به راحتی مشغول کاری که در دست دارید،شوید.امکان دارد داستانی را بشنوید که روی شما تاثیر گذاشته و بخواهید مقداری پول به خیریه کمک کنید.
aban
فال روزانه ماه آبان
سیارات به شما کمک می کنند تا موفق تر شوید مخصوصاً اگر در حال انجام طرحی هستید می توانید پول خوبی به دست آورید.شما فردی پر هیجان هستید و علاوه بر پیشرفت مالی،فرا گرفتن چیز جدیدی می تواند زندگی شما را پربارتر کند و هم چنین درک تان را بالا می برد.چیزی برای از دست دادن ندارید و می توانید همه چیز را به دست آورید.
azar
فال روزانه ماه آذر
در حال حاضر خيلي معاشرتي هستيد ومايل نيستيد هيچ دعوتي را كه امكان دارد حلقه روابط اجتماعي شما را وسيعتر كند رد كنيد. اگر يك نمونه كامل آذري هستيد، علائق متفاوت و بيشماري داريد، و اگر امروز فرصتش را داريد از هيچ چيز به اندازه صحبت باكسي كه هم روحيه شماست لذت نخواهيد برد. اگر در انتخاب مسير كمي گيج شده ايد، با كسي ملاقات داريد كه مي توانيد مسير را به شما نشان بدهد.
dey
فال روزانه ماه دی
واقعاً كه كسي بهتر و مناسب تر از شما در رازداري نيست. شما توانايي اين را داريد كه در حالي كه از نظر دروني آشفته و برانگيخته هستيد ظاهري جدي و بي تفاوت داشته باشيد. امروز شخصي براي كشف علت مرموز بودن شما دست به هرگونه ترفندي خواهد زد.
bahman
فال روزانه ماه بهمن
به نظرتان می رسد که شخص خاصی به خاطر اعمالی که انجام می دهد چندان خیرخواه شما نیست. آنها ممکن است به شما دستور بدهند و به شما ریاست کنند و انتظار داشته باشند که به دستوراتشان عمل کنید. اگر از رئیس تان مرخصی می خواهید امروز روز خوبی برای این کار نیست زیرا تقاضایتان رد می شود . بهتر است صبر کنید تا موقعش برسد.
esfand
فال روزانه ماه اسفند
یک هنر وحی برای انجام امور امروزتان در شماست. و می تواند پی ببری کسی تحت تاثیر واقع شده است. شما درباره کارهای بزرگتان مثل دیگران فریاد نمی زنید. اما امروز خودتان را برای ابتکارتان تشویق کنید.
فال و طالع بینی
شخصیت شناسی
فال و طالع بینی
اس ام اس
داستان
معما و تست هوش
سوژه های طنز و خنده دار
آگهی رایگان  لباس شب