تازه های پرشین وی - جالب و دیدنی

شوخی بیژن بنفشه خواه با بینی یوسف صیادی دردسرساز شد + عکس

چند روز پیش بیژن بنفشه خواه در برنامه خندوانه با بینی یوسف صیادی شوخی کرد که باعث بوجود آمدن حاشیه های زیادی شد. یوسف صیادی نامه ای در این باره نوشته و توسط بیژن بنفشه خواه منتشر شده است.

شوخی بیژن بنفشه خواه با بینی یوسف صیادی دردسرساز شد

شوخی بیژن بنفشه خواه با بینی یوسف صیادی

بیژن بنفشه خواه این هفته در مسابقه کمدین‌های برنامه خندوانه شرکت کرد و در بخشی از اجرا، با بینی یوسف صیادی، بازیگر طنز سینما و تلویزیون ایران شوخی کرد. که باعث ایجاد حواشی شد. و حالا او در صفحه‌اش در شبکه‌های اجتماعی نوشته است:

سلام دوستان ظاهراً ماجراهای اجرای من در برنامه 'خندوانه' تمام‌شدنی نیست، روی سخن من با آدم‌هایی است که کاسه‌داغ‌تر‌ از‌ آش هستند، و نگران ناراحتی شوهرخاله بنده و دخترخاله بنده و آقای یوسف صیادی هستند. این شخصیت‌ها ساختگی بودند ولی اتفاق‌ها واقعی.

در ضمن آقای یوسف صیادی عزیز دوست و همکار بیست‌ساله‌ام در جواب آدم‌های‌ زود‌قضاوت‌ کن و کاسه‌داغ‌تر‌ از‌ آش نامه زیر را فرستاد. در ضمن من از یوسف عذرخواهی کردم. من با هدف شاد کردن مردم در برنامه 'خندوانه' یک سال پیش حاضر شدم، ولی متأسفانه باعث ناراحتی خودم و دیگران شدم.

 شوخی بیژن بنفشه خواه با بینی یوسف صیادی دردسرساز شد

به‌هرحال نامه یوسف صیادی از این‌ قرار است:

بیژن بنفشه خواه بعضی مواقع اكثر ما آدم‌ها اشتباهی می‌کنیم، چه عمداً و یا چه سهوا، اما هیچ‌وقت یا قبول نمی‌کنیم اشتباه كردیم یا می‌خواهیم آن را توضیح كنیم؛ حتی به ندرت پیش می‌آید كه وقتی اشتباهمان را قبول كردیم قدرت عذرخواهی داشته باشیم، اما غافل از اینكه یک عذرخواهی واقعی 3 بخش دارد:

1_ متأسفم!
2_ تقصیر من بود!
3_ برای جبرانش چه کار می‌توانم بکنم؟

بیژن جان من برنامه 'خندوانه' را ندیدم كه تو راجع به یك حقیقت دست‌نخورده بدن من و یكی از اجزا دوست‌داشتنی صورت من صحبت كرده بودی

اما بازتاب آن و تلفن‌هایی كه به من شد کنجکاوی مرا برانگیخت كه در یك برنامه پربیننده‌ كه البته گه‌گداری سانسور در مصاحبه‌ها با میهمانان آن دیده می‌شود، چه روی آنتن بردند كه جذابیت برنامه بیشتر شده كه راجع به آن این‌همه واكنش به گوش می‌رسید

اما بعد از تلفن تو راجع به اینكه چه گفته بودی و در آن برنامه چه گذشت كه آن‌قدر سوژه جذابی برای بعضی‌ها بود، پی بردم صداقت لحن و گفتار تو این سه بخش راجع به عذرخواهی كه در این دوره زمانه كمتر كسی جرات بیانش را دارد دوباره به من ثابت كرد تا دیگرانی كه تو را نمی‌شناسند و در این ماجرا كاسه‌ داغ‌تر‌ از‌ آش شده بودن بدانند دوستی بین ما مستحکم‌تر از نمره كسانی خواهد بود كه به‌واسطه آن تو بخواهی بهترین کمدین مشهور یك بازی باشی

چون تو را سال‌هاست می‌شناسم، می‌دانم صداقت در خصوصیات شخصی هنری تو از نگاه من قابلیت یك هنرمند محبوب شدن در دل مردم حتی بدون یك شو تلویزیونی را دارد.

از همین‌جا اعلام می‌کنم به تو عزیز با جنبه بگویم از این به بعد آزادی درباره هرکدام از اجزا بدن من كه صلاح میدانی گپ بزنی، تا بسوزد دماغ كسانی كه با منظور گفتند چرا درباره دماغ من صحبت كردی.

ارادتمند: یوسف صیادی

کافه سینما

اخبار مرتبط:

بیژن بنفشه خواه و همسر و فرزندش + عکس

عکسی از دوران دانشجویی بیژن بنفشه‌خواه، مژده شمسایی، پانته‌آ بهرام و الگو خانم «پایتخت»

بیژن بنفشه خواه و دختر زیبایش +عکس

پربیننده ترین خبرها
آخرین خبرها
در پرشین وی بخوانید
در پرشین وی بخوانید
سایر مطالب این بخش
آگهی رایگان  لباس شب