تازه های گردشگری

موزه بازیهای ویدئویی موزه ای بسیار جالب دربرلین+تصاویر

بزرگترین موزه ی بازیهای کامپیوتری در شهر برلین، خیابان کارل مارکس واقع شده است.

موزه بازیهای ویدئویی دربرلین

بزرگترین موزه ی بازیهای کامپیوتری در شهر برلین، خیابان کارل مارکس واقع شده و از یک نمایشگاه دائمی به نام «بازیهای رایانه ای: تکامل یک رسانه» رونمایی می کند. پیش از این، موزه تنها نمایشگاه های موقتی داشت و حجم بیشتر مجموعه ی موزه به نمایشگاه های سیاحتی اختصاص یافته بود.

موزه بازیهای ویدئویی موزه ای بسیار جالب دربرلین

در این موزه بالغ بر 300 سیستم ویدئویی، کامپیوتری و بازیهای آرکید از سال 1951 تا به امروز و از سراسر دنیا برای نمایش قرار گرفته اند که با بیشتر آنها می توان بازی کرد!

در میان آیتم های نمایشی این موزه، دستگاهی به نام «نیمرود» Nimrod قرار دارد که کامپیوتری بسیار کمیاب مخصوص بازی می باشد که در سال 1951 ساخته شده است. نیمرود به عنوان اولین بازی آرکید شناخته شده و با آن می توان بازیهایی همچون ComputerSpace سال 1971 یا بازی عصر جنگ سرد به نام Balance of Power و تعداد دیگری از بازیهای ویدئویی کمیاب بلوک شرقی قبلی را بازی نمود.

موزه

سیستم های بازی ویدئویی نمایش داده شده در این موزه شامل اولین سیستم بازی ویدئویی تجاری، اودیسه مگناوکس (1972)، میلتون بردلی میکروویژن، یک کنسول دستی از سال 1978 و BSS-01 که یک کنسول بازی ویدئویی بسیار نادر از آلمان شرقی مربوط به سال 1980 است، می شود. مهمانان همچنین فرصتی پیدا می کنند تا یک سیستم بازی واقعیت مجازی بسیار نایاب منسوب به سال 1994 را در کنار گزینه های متعارف تری مانند سیستم سرگرمی نینتندو و اعضای مختلف خانواده ی پلی استیشن امتحان کنند.

 موزه بازیهای ویدئویی موزه ای بسیار جالب دربرلین

بزرگترین در برلین

لست سکند

اخبار مرتبط:

مضحکترین موزه های جهان +تصاویر

موزه مرگ و اجساد انسان ها در آن+تصاویر

دیدن موزه های خوشمزه دنیا را از دست ندهید+تصاویر

'سفری یرای دیدن برترین موزه 2016 جهان+تصاویر

موزه زیبای آرمیتاژ در روسیه+تصاویر

پربیننده ترین خبرها
آخرین خبرها
در پرشین وی بخوانید
در پرشین وی بخوانید
سایر مطالب این بخش
آگهی رایگان  لباس شب