تازه های حوادث

عکس های اعدام عامل جنایت میدان کاج تهران

عکس های اعدام عامل جنایت میدان کاج تهران

تنها لحظاتي پس از اجراي حكم قصاص و به دار آويخته شدن يعقوب عده‌ زيادي از شهروندان تهراني كه در محل اجراي حكم حاضر شده بودند فرياد نيروي انتظامي تشكر تشكر و قوه قضاييه تشكر تشكر سر دادند.
صبح امروز حاضران در صحنه اجراي حكم قصاص يعقوب قاتلي كه در سعادت آباد يك نفر را به طرز فجيع به قتل رسانده بود با فرياد‌هاي خود از مسئولان قوه قضاييه و پليس تشكر كردند.

به گزارش فارس،‌ تنها پس از 69 روز از وقوع يكي از دلخراش ترين حوادث سال‌جاري در تهران يعقوب محكوم به قصاص نفس به دار مجازات آويخته شد تا چنگال عدالت اجازه ندهد مجرمي متواري شود.

اجراي حكم قصاص در سحرگاه امروز حواشي خاص به خودش را داشت كه بخشي از اين حواشي به دليل اجراي حكم درملاء عام بود كه در زير مي‌خوانيم.

خبرنگار فارس در ساعت 4:45 در صحنه محل اجراي حكم حاضر شد و به اين ترتيب حاشيه نگاري درباره اين حكم آغاز شد.

در ساعت 5 بامداد يك خودروي آمبولانس كه مشخص نبود وظيفه حمل جسد قاتل را به عهده دارد و يا براي جلوگيري از بروز حوادث احتمالي است به محل وارد شد.

پيش از ورود اين خودروي آمبولانس تعداد زيادي از مأموران پليس در محل حاضر بودند كه نشان از اهميت بالاي نحوه اجراي اين حكم داشت.

در محل اجراي حكم 2 جرثقيل وجود داشت كه يكي مخصوص حفر چاه و ديگري مخصوص اداره برق براي تأمين روشنايي خيابان بود.

در ساعت 5:40 دقيقه بامداد جرثقيل اداره برق كه در محل حاضر بود توسط برخي از مسئولان پليس شهر تهران از جمله سرهنگ محمديان رئيس پليس آگاهي تهران بزرگ و همچنين سرهنگ خانچرلي مورد بررسي قرار گرفت.

بعد از بازديد از جرثقيل مقرر شد تا جرثقيل ديگري به محل اجراي حكم انتقال داده شود تا با جرثقيل سوم حكم اجرا شود و به اين ترتيب اجراي حكم كه قرار بود قبل از ساعت 6 صبح اجرا شود با تأخير روبرو شد.

سرانجام در ساعت 6 بامداد و زماني كه قرار بود حكم اجرا شود اما به تأخير افتاده بود جرثقيل سوم و البته دومين جرثقيل براي اجراي حكم وارد محل اجراي حكم شد و باز هم مورد بازبيني قرار گرفت.

در ساعت 6:10 دقيقه در ميان هماهنگي‌هاي انجام شده ميان مسئولان اجراي حكم اعم از مسئولان پليس و همچنين نمايندگان دادستاني عده‌اي معدود كه مشخص بود وابسته به گرو‌ه‌هاي مخالف نظام هستند به هواخواهي از قاتل فرياد رضايت رضايت سر دادند كه اين فرياد‌ها بي‌نتيجه ماند.

در ساعت 6:12 دقيقه بامداد تنها لحظاتي پس از اذان صبح محكوم به قصاص به همراه مأموران اجرا و همچنين امير آبادي سرپرست دادسراي جنايي و قاضي واحد اجراي احكام دادسراي جنايي به همراه پورمكري مسئول دفتر اجراي احكام دادسراي امور جنايي تهران وارد محوطه اجراي حكم شدند.

در ساعت 6:14 دقيقه يعقوب از خودروي حمل محكومين پيدا شده و به اين ترتيب لحظه‌هاي نفس‌گير اجراي حكم وارد مرحله جديدي شد.

يعقوب در اين لحظه به محض باز شدن در خودروي حمل كننده وي داد و فرياد زيادي كرد كه نشان از ترس وي داشت در حالي كه در دادگاه اين فرد بسيار خونسرد حاضر شده بود.

يعقوب در لحظه‌اي كه بالاي جرثقيل هدايت شد تا طناب دار به دور گردن وي آويخته شود روي زانو‌هاي خود نشسته و از شدت ترس و وحشت توان ايستادن نداشت و از ايستادن امتناع مي‌كرد.

طناب آبي رنگ توسط مأموران اجراي حكم به دور گردن يعقوب بسته شد و سرانجام در ساعت 6:16 دقيقه صبح امروز يعقوب به دار مجازات آويخته شد.

تنها لحظاتي پس از اجراي حكم قصاص و به دار آويخته شدن يعقوب عده‌ زيادي از شهروندان تهراني كه در محل اجراي حكم حاضر شده بودند فرياد نيروي انتظامي تشكر تشكر و قوه قضاييه تشكر تشكر سر دادند.

جسد يعقوب در ساعت 6:51 دقيقه بامداد توسط مأموران پليس به داخل كيسه مخصوص حمل جسد قرار داده شد و پس از معاينات پزشكي خودروي حمل جسد آماده انتقال جسد يعقوب شد.

در اين ميان برخي از دوربين‌هاي تلويزيوني با پدر يعقوب و همچنين پدر مقتول به مصاحبه پرداختند.
پربیننده ترین خبرها
آخرین خبرها
در پرشین وی بخوانید
در پرشین وی بخوانید
سایر مطالب این بخش
سایر مطالب این بخش
آگهی رایگان  لباس شب