پربیننده ترین خبرها
آخرین خبرها
وب گردی

زورگيري در بزرگراه‌ها

زورگيري در بزرگراه‌ها اعضاي باندي كه در پوشش مسافركش از مردم اخاذي مي‌كردند بعد از دستگيري، ده‌ها فقره زورگيري را گردن گرفتند. به گزارش شرق مردي چند روز قبل با مراجعه به پليس طي شكايتي گفت: «ساعت 23 روز...


زورگيري در بزرگراه‌ها

اعضاي باندي كه در پوشش مسافركش از مردم اخاذي مي‌كردند بعد از دستگيري، ده‌ها فقره زورگيري را گردن گرفتند.

به گزارش شرق مردي چند روز قبل با مراجعه به پليس طي شكايتي گفت: «ساعت 23 روز 12 ارديبهشت به عنوان مسافر در بلوار نيروي زميني سوار پژو پارس سفيد رنگي با سه نفر سرنشين شدم. راننده در بين راه به سمت جاده لواسانات تغيير مسير داد و ديگر سرنشينان خودرو با تهديد و استفاده از چاقو دو عدد گوشي تلفن همراه، 35هزار تومان وجه نقد و كارت عابربانك مرا گرفتند و پس از پرسيدن شماره رمز كارت، تاكنون مبلغ 645‌هزار تومان از حسابم برداشت كرده‌اند.»

كارآگاهان پايگاه يكم پليس آگاهي با بررسي حساب بانكي شاكي، پي بردند علاوه بر مبلغ اعلام شده توسط اين مرد، سارقان تا قبل از مسدود شدن حساب بيش از يك ميليون و 500‌هزار تومان ديگر نيز از حساب عابربانك وي سرقت كرده‌اند. ماموران وقتي فهميدند برداشت‌ها از عابربانكي در پاسداران انجام شده است به بررسي تصاوير به دست آمده از دوربين‌هاي مداربسته پرداختند و از اين طريق يكي از مجرمان سابقه‌دار را كه مردي 33ساله به نام غلامرضاست، شناسايي و او و يكي ديگر از اعضاي گروه به نام علي را حين مصرف ماده مخدر شيشه در مخفيگاه‌شان در تهرانپارس دستگير كردند.

هر دو متهم با توجه به شناسايي آنها از سوي مالباخته و همچنين كشف اسناد و مدارك متعلق به افراد مختلف از مخفيگاه به ناچار لب به اعتراف گشودند و علاوه بر اقرار به ده‌ها فقره زورگيري به شيوه‌هاي مختلف و با استفاده از خودروهاي مسروقه و موتوسيكلت عضو سوم باند را به نام آيدين معرفي كردند و گفتند سرقت‌هاي اخير خود را با استفاده از خودرو پژو پرشياي سفيد رنگ آيدين انجام داده‌اند. به اين ترتيب متهم سوم نيز به دام افتاد و به چندين زورگيري اقرار كرد. پس از آن مالباختگان شناسايي شدند. يكي از آنها كه در زمان سرقت مورد ضرب و جرح قرار گرفته بود و مدارك پزشكي قانوني را نيز همراه داشت، پس از حضور در پليس آگاهي و شناسايي متهمان گفت: «ساعت 11 روز 22 مرداد سال گذشته در منطقه نياوران ـ خيابان عمار، دو سرنشين موتوسيكلت طرح هوندا 125 مشكي رنگ به بهانه گرفتن آدرس، مرا به كوچه‌اي بن‌بست كشاندند و در آنجا با تهديد چاقو قصد سرقت گوشي تلفن همراه و وجوه نقد همراهم را داشتند. من در برابرشان مقاومت كردم تا شايد آنها را از سرقت منصرف كنم اما ناگهان يكي از آنها با چاقو ضربه‌اي محكم و عميق به دست چپ من وارد كرد كه باعث پارگي شديد ساعد دست و خونريزي آن شد و هر دو نفر بدون توجه به اين موضوع و پس از سرقت تمامي وجوه نقد و همچنين گوشي تلفن همراهم، به سرعت از محل متواري شدند.»

سرهنگ علي اكبرپور، رييس پايگاه يكم پليس آگاهي تهران با اشاره به اينكه هر سه متهم اعتياد شديدي به مصرف شيشه دارند، گفت: «با توجه به شناسايي تعدادي از مالباختگان و اعترافات صريح متهمان به ده‌ها فقره زورگيري در پوشش مسافربر در مناطق مختلف سطح شهر تهران به‌ويژه در سطح بزرگراه‌هاي شمال و شمال شرق شهر پايتخت، دستور قضايي لازم از سوي بازپرس پرونده صادر شده و هر سه متهم براي انجام تحقيقات تكميلي و شناسايي ديگر مالباختگان و شكات احتمالي، در اختيار تيم مبارزه با زورگيري قرار گرفته‌اند.

از تمامي مالباختگاني كه به اين شيوه و شگرد و در طول يك سال گذشته مورد سرقت، ضرب و جرح، تهديد، زورگيري و... قرار گرفته‌اند، دعوت مي‌شود براي شناسايي متهمان و طرح شكايات خود به پايگاه يكم پليس آگاهي تهران مراجعه كنند.»

نوشیدنی ای برای لاغری بزرگ و کوچک کردن سینه
اخبار چهره ها
اخبار هنرمندان
اخبار ایران و جهان

زنان سیاستمدار ایرانی را بشناسید + تصاویر

زنان سیاستمدار ایرانی را بشناسید

چطور ایران چک اصل را بشناسیم ؟ + تصاویر

چطور ایران چک اصل را بشناسیم ؟

چرا تهرانی ها زلزله فیروزکوه را احساس کردند؟

چرا تهرانی ها زلزله فیروزکوه را احساس کردند؟

گران ‌ترین شهر دنیا کجا است ؟ + تصاویر

گران ‌ترین شهر دنیا کجا است ؟

منبع جدید درآمد داعش از کجاست ؟

منبع جدید درآمد داعش از کجاست ؟

بیت الله عباسپور ، قهرمان جهانی پرورش اندام ایران درگذشت + عکس

بیت الله عباسپور ، قهرمان جهانی پرورش اندام ایران درگذشت

ستون یادداشت

لطفا نگاه نکنید ، بد آموزی دارد

لطفا نگاه نکنید ، بد آموزی دارد

دهه هفتادی ها بیشترین مشتریان طلاق!

دهه هفتادی ها بیشترین مشتریان طلاق!

هوویی که شوهرتان را از شما خواهد گرفت!

هوویی که شوهرتان را از شما خواهد گرفت!

توبه كردم ولی خدا نمی بخشه!!

توبه كردم ولی خدا نمی بخشه!!

به یک دختر متشخص برای ازدواج نیازمندم + تصاویر

به یک دختر متشخص برای ازدواج نیازمندم

مراسم عروسی هوایی در تهران!

مراسم عروسی هوایی در تهران!

گزارش تصویری
عکس های جالب
تازه های پرشین وی در یک نگاه
پربیننده ترین اخبار
بزرگ و کوچک کردن سینه زیورآلات و پوشاک لوکس
فیلم جراحی بینی جراحی زیبایی