زورگيري در بزرگراه‌ها

زورگيري در بزرگراه‌ها اعضاي باندي كه در پوشش مسافركش از مردم اخاذي مي‌كردند بعد از دستگيري، ده‌ها فقره زورگيري را گردن گرفتند. به گزارش شرق مردي چند روز قبل با مراجعه به پليس طي شكايتي گفت: «ساعت 23 روز...


زورگيري در بزرگراه‌ها

اعضاي باندي كه در پوشش مسافركش از مردم اخاذي مي‌كردند بعد از دستگيري، ده‌ها فقره زورگيري را گردن گرفتند.

به گزارش شرق مردي چند روز قبل با مراجعه به پليس طي شكايتي گفت: «ساعت 23 روز 12 ارديبهشت به عنوان مسافر در بلوار نيروي زميني سوار پژو پارس سفيد رنگي با سه نفر سرنشين شدم. راننده در بين راه به سمت جاده لواسانات تغيير مسير داد و ديگر سرنشينان خودرو با تهديد و استفاده از چاقو دو عدد گوشي تلفن همراه، 35هزار تومان وجه نقد و كارت عابربانك مرا گرفتند و پس از پرسيدن شماره رمز كارت، تاكنون مبلغ 645‌هزار تومان از حسابم برداشت كرده‌اند.»

كارآگاهان پايگاه يكم پليس آگاهي با بررسي حساب بانكي شاكي، پي بردند علاوه بر مبلغ اعلام شده توسط اين مرد، سارقان تا قبل از مسدود شدن حساب بيش از يك ميليون و 500‌هزار تومان ديگر نيز از حساب عابربانك وي سرقت كرده‌اند. ماموران وقتي فهميدند برداشت‌ها از عابربانكي در پاسداران انجام شده است به بررسي تصاوير به دست آمده از دوربين‌هاي مداربسته پرداختند و از اين طريق يكي از مجرمان سابقه‌دار را كه مردي 33ساله به نام غلامرضاست، شناسايي و او و يكي ديگر از اعضاي گروه به نام علي را حين مصرف ماده مخدر شيشه در مخفيگاه‌شان در تهرانپارس دستگير كردند.

هر دو متهم با توجه به شناسايي آنها از سوي مالباخته و همچنين كشف اسناد و مدارك متعلق به افراد مختلف از مخفيگاه به ناچار لب به اعتراف گشودند و علاوه بر اقرار به ده‌ها فقره زورگيري به شيوه‌هاي مختلف و با استفاده از خودروهاي مسروقه و موتوسيكلت عضو سوم باند را به نام آيدين معرفي كردند و گفتند سرقت‌هاي اخير خود را با استفاده از خودرو پژو پرشياي سفيد رنگ آيدين انجام داده‌اند. به اين ترتيب متهم سوم نيز به دام افتاد و به چندين زورگيري اقرار كرد. پس از آن مالباختگان شناسايي شدند. يكي از آنها كه در زمان سرقت مورد ضرب و جرح قرار گرفته بود و مدارك پزشكي قانوني را نيز همراه داشت، پس از حضور در پليس آگاهي و شناسايي متهمان گفت: «ساعت 11 روز 22 مرداد سال گذشته در منطقه نياوران ـ خيابان عمار، دو سرنشين موتوسيكلت طرح هوندا 125 مشكي رنگ به بهانه گرفتن آدرس، مرا به كوچه‌اي بن‌بست كشاندند و در آنجا با تهديد چاقو قصد سرقت گوشي تلفن همراه و وجوه نقد همراهم را داشتند. من در برابرشان مقاومت كردم تا شايد آنها را از سرقت منصرف كنم اما ناگهان يكي از آنها با چاقو ضربه‌اي محكم و عميق به دست چپ من وارد كرد كه باعث پارگي شديد ساعد دست و خونريزي آن شد و هر دو نفر بدون توجه به اين موضوع و پس از سرقت تمامي وجوه نقد و همچنين گوشي تلفن همراهم، به سرعت از محل متواري شدند.»

سرهنگ علي اكبرپور، رييس پايگاه يكم پليس آگاهي تهران با اشاره به اينكه هر سه متهم اعتياد شديدي به مصرف شيشه دارند، گفت: «با توجه به شناسايي تعدادي از مالباختگان و اعترافات صريح متهمان به ده‌ها فقره زورگيري در پوشش مسافربر در مناطق مختلف سطح شهر تهران به‌ويژه در سطح بزرگراه‌هاي شمال و شمال شرق شهر پايتخت، دستور قضايي لازم از سوي بازپرس پرونده صادر شده و هر سه متهم براي انجام تحقيقات تكميلي و شناسايي ديگر مالباختگان و شكات احتمالي، در اختيار تيم مبارزه با زورگيري قرار گرفته‌اند.

از تمامي مالباختگاني كه به اين شيوه و شگرد و در طول يك سال گذشته مورد سرقت، ضرب و جرح، تهديد، زورگيري و... قرار گرفته‌اند، دعوت مي‌شود براي شناسايي متهمان و طرح شكايات خود به پايگاه يكم پليس آگاهي تهران مراجعه كنند.»

عضویت در تلگرام پرشین وی بزرگ و کوچک کردن سینه
اخبار چهره ها
اخبار هنرمندان
اخبار ایران و جهان

افشای زورگیری از بازیگر زن سریال شمعدونی !

افشای زورگیری از بازیگر زن سریال شمعدونی !

انتقاد از اظهارنظر جنجالی درباره زنان ایرانی

انتقاد از اظهارنظر جنجالی درباره زنان ایرانی

شرط تحویل خودروهای با وام 25 میلیونی

شرط تحویل خودروهای با وام 25 میلیونی

مراسم استقبال رسمی از پیکر رکن‌ آبادی در مهرآباد

مراسم استقبال رسمی از پیکر رکن‌ آبادی در مهرآباد

پیکر رکن آبادی بالاخره در عربستان شناسایی شد

پیکر رکن آبادی بالاخره در عربستان شناسایی شد

امن ترین ماشین جهان در تهران + تصاویر

امن ترین ماشین جهان در تهران

ستون یادداشت

اندوه زنان زمان ما / روایت دختران سوری بعد از تجاوز یک داعشی

اندوه زنان زمان ما / روایت دختران سوری بعد از تجاوز یک داعشی

توصیه‌هایی برای تبدیل نشدن به پسر پرحاشیه تلگرام/ نقش اینترنت در اشتباهات زناشویی

توصیه‌هایی برای تبدیل نشدن به پسر پرحاشیه تلگرام/ نقش اینترنت در اشتباهات زناشویی

ارضای نیاز جنسی در خیابان؟!

ارضای نیاز جنسی در خیابان؟!

سوال های عجیب در مهمانی های امروزی !

مهمانی های امروزی

حواشی گسترده انتشار عکس جنجالی در مترو+عکس

حواشی گسترده انتشار عکس جنجالی در مترو

همخانه شدن قبل ازدواج

همخانه شدن قبل ازدواج

وب گردی
تازه های پرشین وی در یک نگاه
پربیننده ترین اخبار
ثبت نام کنید ، 50 هزار تومان جایزه ببرید زیورآلات و پوشاک لوکس سفید کردن دندان بزرگ و کوچک کردن سینه
پربیننده ترین خبرها
آخرین خبرها
فیلم جراحی بینی جراحی زیبایی
X
X