پربیننده ترین خبرها
آخرین خبرها
وب گردی

زورگيري در بزرگراه‌ها

زورگيري در بزرگراه‌ها اعضاي باندي كه در پوشش مسافركش از مردم اخاذي مي‌كردند بعد از دستگيري، ده‌ها فقره زورگيري را گردن گرفتند. به گزارش شرق مردي چند روز قبل با مراجعه به پليس طي شكايتي گفت: «ساعت 23 روز...


زورگيري در بزرگراه‌ها

اعضاي باندي كه در پوشش مسافركش از مردم اخاذي مي‌كردند بعد از دستگيري، ده‌ها فقره زورگيري را گردن گرفتند.

به گزارش شرق مردي چند روز قبل با مراجعه به پليس طي شكايتي گفت: «ساعت 23 روز 12 ارديبهشت به عنوان مسافر در بلوار نيروي زميني سوار پژو پارس سفيد رنگي با سه نفر سرنشين شدم. راننده در بين راه به سمت جاده لواسانات تغيير مسير داد و ديگر سرنشينان خودرو با تهديد و استفاده از چاقو دو عدد گوشي تلفن همراه، 35هزار تومان وجه نقد و كارت عابربانك مرا گرفتند و پس از پرسيدن شماره رمز كارت، تاكنون مبلغ 645‌هزار تومان از حسابم برداشت كرده‌اند.»

كارآگاهان پايگاه يكم پليس آگاهي با بررسي حساب بانكي شاكي، پي بردند علاوه بر مبلغ اعلام شده توسط اين مرد، سارقان تا قبل از مسدود شدن حساب بيش از يك ميليون و 500‌هزار تومان ديگر نيز از حساب عابربانك وي سرقت كرده‌اند. ماموران وقتي فهميدند برداشت‌ها از عابربانكي در پاسداران انجام شده است به بررسي تصاوير به دست آمده از دوربين‌هاي مداربسته پرداختند و از اين طريق يكي از مجرمان سابقه‌دار را كه مردي 33ساله به نام غلامرضاست، شناسايي و او و يكي ديگر از اعضاي گروه به نام علي را حين مصرف ماده مخدر شيشه در مخفيگاه‌شان در تهرانپارس دستگير كردند.

هر دو متهم با توجه به شناسايي آنها از سوي مالباخته و همچنين كشف اسناد و مدارك متعلق به افراد مختلف از مخفيگاه به ناچار لب به اعتراف گشودند و علاوه بر اقرار به ده‌ها فقره زورگيري به شيوه‌هاي مختلف و با استفاده از خودروهاي مسروقه و موتوسيكلت عضو سوم باند را به نام آيدين معرفي كردند و گفتند سرقت‌هاي اخير خود را با استفاده از خودرو پژو پرشياي سفيد رنگ آيدين انجام داده‌اند. به اين ترتيب متهم سوم نيز به دام افتاد و به چندين زورگيري اقرار كرد. پس از آن مالباختگان شناسايي شدند. يكي از آنها كه در زمان سرقت مورد ضرب و جرح قرار گرفته بود و مدارك پزشكي قانوني را نيز همراه داشت، پس از حضور در پليس آگاهي و شناسايي متهمان گفت: «ساعت 11 روز 22 مرداد سال گذشته در منطقه نياوران ـ خيابان عمار، دو سرنشين موتوسيكلت طرح هوندا 125 مشكي رنگ به بهانه گرفتن آدرس، مرا به كوچه‌اي بن‌بست كشاندند و در آنجا با تهديد چاقو قصد سرقت گوشي تلفن همراه و وجوه نقد همراهم را داشتند. من در برابرشان مقاومت كردم تا شايد آنها را از سرقت منصرف كنم اما ناگهان يكي از آنها با چاقو ضربه‌اي محكم و عميق به دست چپ من وارد كرد كه باعث پارگي شديد ساعد دست و خونريزي آن شد و هر دو نفر بدون توجه به اين موضوع و پس از سرقت تمامي وجوه نقد و همچنين گوشي تلفن همراهم، به سرعت از محل متواري شدند.»

سرهنگ علي اكبرپور، رييس پايگاه يكم پليس آگاهي تهران با اشاره به اينكه هر سه متهم اعتياد شديدي به مصرف شيشه دارند، گفت: «با توجه به شناسايي تعدادي از مالباختگان و اعترافات صريح متهمان به ده‌ها فقره زورگيري در پوشش مسافربر در مناطق مختلف سطح شهر تهران به‌ويژه در سطح بزرگراه‌هاي شمال و شمال شرق شهر پايتخت، دستور قضايي لازم از سوي بازپرس پرونده صادر شده و هر سه متهم براي انجام تحقيقات تكميلي و شناسايي ديگر مالباختگان و شكات احتمالي، در اختيار تيم مبارزه با زورگيري قرار گرفته‌اند.

از تمامي مالباختگاني كه به اين شيوه و شگرد و در طول يك سال گذشته مورد سرقت، ضرب و جرح، تهديد، زورگيري و... قرار گرفته‌اند، دعوت مي‌شود براي شناسايي متهمان و طرح شكايات خود به پايگاه يكم پليس آگاهي تهران مراجعه كنند.»

نوشیدنی ای برای لاغری بزرگ و کوچک کردن سینه
وب گردی
اخبار ایران و جهان

نحوه برقراری مجدد یارانه حذف‌ شدگان

نحوه برقراری مجدد یارانه حذف‌ شدگان

شرایط ثبت نام در سایت همسان‌ گزینی

شرایط ثبت نام در سایت همسان‌ گزینی

توصیه های جالب به کمپانی مک‌دونالد، هنگام شعبه زدن در کشورمان

توصیه های جالب به کمپانی مک‌دونالد، هنگام شعبه زدن در کشورمان

تصاویری از ژست های جالب و متفاوت ظریف درکنار فابیوس

تصاویری از ژست های جالب و متفاوت ظریف درکنار فابیوس

اگر با قصد خرید مسکن به بنگاه می روید ، بخوانید !

اگر با قصد خرید مسکن به بنگاه می روید ، بخوانید !

پیر امید یار، مالک ایرانی تبار سایت مشهور ebay + عکس

پیر امید یار، مالک ایرانی تبار سایت مشهور ebay

ستون یادداشت

یک گزارش خواندنی : کودک خیابانی در تهران چقدر درآمد دارد؟ چه غذایی می خورد؟کجا می خوابد؟

یک گزارش خواندنی : کودک خیابانی در تهران چقدر درآمد دارد؟ چه غذایی می خورد؟کجا می خوابد؟

رقاصه های شبانه با دیسکوهای زنانه با یک شماره تلفن

رقاصه های شبانه با دیسکوهای زنانه

ضامنی برای خوشبختی دختران جوان

ضامنی برای خوشبختی دختران جوان

روایت خواندنی و جالب از دوقلوهایی که پدیده کنکور شدند! + تصاویر

روایت خواندنی و جالب از دوقلوهایی که پدیده کنکور شدند!

توصیه هایی برای عدم خیانت مردانه

توصیه هایی برای عدم خیانت مردانه

عمل مستهجن یک آتلیه

عمل مستهجن یک آتلیه

تازه های پرشین وی در یک نگاه
پربیننده ترین اخبار
بزرگ و کوچک کردن سینه زیورآلات و پوشاک لوکس