تازه های حوادث

دیوان عالی حکم پرونده «ستایش» را عینا تایید کرد

وکیل مدافع اولیای دم خانواده ستایش قریشی گفت: شعبه ۳۲ دیوان عالی کشور، محکومیت قاتل ستایش قریشی به قصاص و اعدام را تایید کرد.

حکم پرونده ستایش

نورالله عزیزمحمدی وکیل مدافع اولیای دم ستایش قریشی با اشاره به اعلام نظر دیوان عالی در رابطه با حکم صادره در پرونده قتل ستایش قریشی گفت: شعبه ۳۲ دیوان عالی کشور حکم دادگاه کیفری یک استان تهران را در خصوص قاتل ستایش تأیید کرده است.

او افزود: دیوان عالی کشور برای هر دو عنوان اتهامی امیرحسین، حکم صادره را تایید کرده است. قاتل ستایش از سوی دادگاه کیفری یک استان تهران بابت ارتکاب قتل به قصاص، تجاوز به عنف به اعدام و بابت جنایت بر میت به دیه محکوم شده بود.

۲۳ فروردین ماه بود که گزارشی مبنی بر وقوع قتل یک دختر بچه شش ساله افغان در روستای خیرآباد ورامین تحویل مراجع قضایی شد، گزارش حاکی از آن بود که ستایش قریشی که به گفته پدر او روز یکشنبه ۲۲ فروردین برای خرید بستنی از منزل خارج شده، دیگر به خانه بازنگشته است.

در تحقیقات اولیه مشخص شد که پسر ۱۷ ساله همسایه که دچار وسوسه شیطانی شده بود او را ربوده و پس از تجاوز او را به قتل رسانده بود. دادگاه برای امیر حسین مجازات دوبار اعدام را در نظرگرفته است.

مهر

اخبار مرتبط:

حکم قاتل ستایش در دیوان عالی کشور صادر شد

جزییات قتل «ستایش»/درخواست پدرش از مقامات ایرانی! + تصاویر

جدیدترین تصاویر از قاتل ستایش قریشی / تشریح نحوه قتل فجیع دختر در دادگاه

والدین متهم به قتل ستایش: به مقتول تجاوز نشده! + عکس و فیلم

قاتل ستایش قریشی راهی بیمارستان شد! + عکس

پربیننده ترین خبرها
آخرین خبرها
در پرشین وی بخوانید
در پرشین وی بخوانید
سایر مطالب این بخش
سایر مطالب این بخش
آگهی رایگان  لباس شب