تازه های حوادث

سرقت از بانک | تحصیلکرده آلمان در تهران به 3 بانک دستبرد زد+عکس

سرقت از بانک : سه نماینده حقوقی بانک‌های تهران، سارق میانسال بانک‌های خود را شناسایی کردند. درحالی که متهم منکر سرقت‌هاست، فیلم دوربین‌های مداربسته نشان داد او با کلاه‌گیس به این بانک‌ها دستبرد زده است.

سرقت از بانک

همزمان با دستگیری سارق میانسال بانک‌های تهران ، سه نماینده حقوقی بانک در مواجهه حضوری او را به عنوان سارق معرفی کردند. این درحالی است که متهم همچنان منکر سرقت‌هایش بوده و مدعی است اشتباهی دستگیر شده است.
متهم میانسال بعدازظهر 17 اسفند در جریان دستبرد مسلحانه به بانک ایران‌ زمین شعبه شریعتی دستگیر شد. پلیس از او یک قبضه سلاح، کلاه‌گیس و تعدادی فشنگ کشف کرد. ماموران در ادامه تحقیقات متوجه شدند ردپای این متهم در سرقت دو بانک در سال گذشته و یک بانک نیز در اوایل امسال دیده شده است. بنابراین دیروز سه نماینده حقوقی بانک‌هایی که ردپای این سارق در آن به دست آمده بود، در مواجهه حضوری با متهم قرار گرفتند و او را به عنوان سارقی معرفی کردند که با کلاه‌گیس، عینک و ریش پروفسوری وارد بانک شده و بعد از سرقت، گریخته بود.

 سرقت از بانک

 متهم با توجه این‌که شناسایی شده بود، همچنان مدعی بود بی‌گناه بوده و اشتباهی دستگیر شده است. متهم در جریان تحقیقات گفت: من در یکی از دانشگاه‌های آلمان در رشته سخت‌افراز و امنیت شبکه درس خوانده‌ام. وقتی به ایران آمدم، کارهای مختلف انجام دادم تا این‌که به دلیل مشکلاتی کارم را از دست داده و از همسرم جدا شدم. رفت و آمد درستی با خانواده‌ام نداشتم. من دزدی از بانک‌ها را انجام نداده‌ام. با صدور قضایی متهم در بازداشت به سر می‌برد و تحقیقات از او ادامه دارد.

شهرخبر

اخبار مرتبط:

سرقت کت و شلوار داماد و مهمانان عروسی

پدرشوهر قاتل در آستانه اعدام/ خفه کردن عروس جوان برای سرقت النگو

بیهوش کردن دختر در اولین ملاقات و سرقت طلاهای او

ماجرای سرقت دفترچه تلفن و دختری که بیهوش در بیابان رها شد

سرقت موتورسیکلت با سرنگ بیهوشی/ متهم را شناسایی کنید

پربیننده ترین خبرها
آخرین خبرها
در پرشین وی بخوانید
در پرشین وی بخوانید
سایر مطالب این بخش
سایر مطالب این بخش
آگهی رایگان  لباس شب