تازه های حوادث

طلاق | امید روی تخت بیمارستان گفت به خاطر من خودکشی کرده است اما وقتی باردار شدم فهیمدم که او ...

طلاق : آن روزها در سن و سالی نبودم که واقعیت های زندگی را به درستی تشخیص بدهم و تنها بر اساس عواطف، احساسات و هیجانات خاص دوران نوجوانی تصمیم می گرفتم، این بود که وقتی شنیدم پسر مورد علاقه ام در یک تصمیم احمقانه دست به خودکشی زده است، نتوانستم ... .

طلاق زوج جوان

زن 23ساله در حالی که کودکش را در آغوش می فشرد، عنوان کرد: به خاطر رفتارهای وحشتناک و توهم آمیز همسرم امنیت جانی ندارم .وی به کارشناس اجتماعی کلانتری آبکوه مشهد گفت: زمانی که 16سال بیشتر نداشتم به پسر یکی از اقوام مادری ام دل بستم. «امید» هم وانمود می کرد عاشق و دلباخته من است و با حرف های احساسی اش مرا تحت تأثیر قرار می داد. من هم که نمی توانستم خوب و بد را از هم تشخیص بدهم، هر روز بیشتر شیفته او می شدم تا این که صحبت از خواستگاری من به میان آمد.

پدرم و خانواده امید به شدت با این ازدواج مخالفت کردند. شش ماه تمام ، جر و بحث ها و مشاجرات خانوادگی بین ما ادامه داشت اما هیچ کدام نتوانستیم رضایت خانواده هایمان را جلب کنیم. این بود که یک روز صبح، امید با خوردن مقداری قرص دست به خودکشی زد ولی خانواده اش خیلی زود متوجه موضوع شدند و او را به بیمارستان رساندند. امید چند روز در مرکز درمانی بستری بود تا این که به ملاقاتش رفتم. او گفت: من برای ازدواج با تو دست به چنین کاری زدم. من هم که تحت تأثیر احساسات قرار گرفته بودم و نمی دانستم که او یک بیمار افسرده است، پدر و مادرم را تهدید کردم و با اصرار از آن ها خواستم تا با ازدواج ما موافقت کنند.

طلاق زوج جوان

این گونه بود که در کمتر از یک ماه، من و امید زندگی مشترکمان را آغاز کردیم اما هنوز مدت زیادی از ازدواجمان سپری نشده بود که دیدم امید رفتار و حرکات عجیب و غریبی دارد ولی نمی دانستم این گونه رفتارها از بیماران روانی سر می زند تا این که چند ماه بعد، فهمیدم او به طور پنهانی قرص های خاصی را مصرف می کند. من که به شدت نگران شده بودم، تعدادی از آن قرص ها را برداشتم و به خانه پدرشوهرم رفتم، اگرچه خانواده او ابتدا تلاش کردند موضوع را از من پنهان کنند ولی پدرشوهرم وقتی عصبانیت مرا دید ، گفت: پسر ما بیماری روحی و روانی دارد، به همین خاطر من با ازدواج شما مخالف بودم.

 او اگر دارو مصرف نکند، دست به کارهای خطرناکی مانند خودکشی می زند. با شنیدن این حرف ها، دنیا روی سرم خراب شد و پس از مشورت با خانواده ام تصمیم به طلاق گرفتم. ولی در همین روزها، فهمیدم باردار شده ام و مجبور بودم به این زندگی وحشت آور ادامه دهم. این در حالی است که امید مدتی بعد به مصرف موادمخدر از نوع شیشه هم اعتیاد پیدا کرد به طوری که دچار توهمات شدیدی می شود و من و فرزندم را مورد آزار قرار می دهد. دیگر شب ها را با وحشت و اضطراب سپری می کنم اما او حاضر نیست در مرکز درمانی بستری شود. حالا وقتی به گذشته می اندیشم که چگونه در برابر پدر و مادرم ایستادم، با خودم می گویم کاش...

رکنا

اخبار مرتبط:

حس انتقام جویی پس از طلاق

عکس های خصوصی تازه عروس بوی طلاق داد/ پسرعمویی که ویرانگر زندگی زن جوان شد

اقدام به طلاق برای حرف های زشت دوست صمیمی همسر

دامادمان را مجبور به طلاق خواهرم کردم تا با من رابطه پنهانی داشته باشد / خواهرم تحمل نکرد و...

همسر مجری تلویزیون از شوهرش طلاق می خواهد!

پربیننده ترین خبرها
آخرین خبرها
در پرشین وی بخوانید
در پرشین وی بخوانید
سایر مطالب این بخش
سایر مطالب این بخش
آگهی رایگان  لباس شب