پربیننده ترین خبرها
آخرین خبرها
وب گردی

سر امیرحسین رستمی خیلی شلوغ است!

اسم: امیرحسین، فامیلی: لوک خوش شانس

سر امیرحسین رستمی خیلی شلوغ است!

تماشا: امیرحسین رستمی روزهای پرکاری را پشت سر می گذارد. او با مجموعه قلب یخی و سریال دختران حوا حضور خوبی در عرصه بازیگری داشته و این روزها هم که درگیر بازی در سریال مناسبتی ماه محرم مهدی کرم پور است. با او گپ و گفتی کوتاه داشتیم. حرف های جالبی درباره این کارها زد که دلمان نیامد شما نخوانید:

امیرحسین رستمی این روزها مشغول بازی در سریال «یک تکه زمین» به کارگردانی مهدی کرم پور است که در ماه محرم پخش خواهد شد. او درباره این کار به تماشا می گوید: «نزدیک یک سالی می شد که نقش جدی بازی نکرده بودم. شروع این داستان با فیلم سینمایی «سورپرایز» به کارگردانی «مهدی ودادی» اتفاق افتاد که قرار است در جشنواره فیلم فجر امسال پخش شود. فضای غالب سریال هایی مانند «شمس العماره»، «نون و ریحون» و «سه، پنج، دو» طنز بود.

دوست داشتم کمی از این فضا دور شوم و نقش های دیگری را نیز تجربه کنم. «دختران حوا» سیهلی زاده راه را برای من باز کرد. به لطف خدا آقای «مهدی کرم پور» برای سریال مناسبتی شان که برای محرم می سازند (یک تکه زمین) از من دعوت کردندن و الان حدود یک ماهی می شود این کار کلید خورده است. این از شانس من است که در اولین کار تلویزیونی کارگردان های بزرگی چون حمید نعمت الله و مهدی کرمپور حضور داشته ام و در کنار سرکار خانم رویا تیموریان، داریوش ارجمند، آتیلا پسیانی و کوروشتهامی عزیز کار می کنم. اصولا آدمی نیستم که بخواهم کارها را با یکدیگر مقایسه کنم چون به نظر من هر کارگردانی امضا و سلیقه خاص خودش را دارد اما مطمئن باشید «مهدی کرمپور» کارش را خوب بلد است و با وسواس خاصی این سریال را پیبش می برد؛ آنقدر که چند بار فیلمنامه اش را تغییر داده است. همین موضوع نشان می دهد کار چفت و بست داری خواهد شد.»

امیرحسین رستمی از آن بازیگرهایی است که یکباره گل کرد. از خودش در این مورد می پرسیم که قبول داری یک جورهایی لوک خوش شانس سینمایی؟ با خنده می گوید: «از نظر اینکه با کارگردان های خوب ایران کار کرده ام، قبول دارم. خدا را شکر احساس می کنم آدم خوش شانسی هستم که کارگردان های خوب برای کارهایشان صدایم می زنند. حتی در زمینه تئاتر هم همینطور است؛ چون تا امروز دو تئاتر کار کرده ام که هر دویشان با استقبال بسیار زیادی مواجه شده اند. اصلا اسمم امیرحسین است و فامیلیم لوک خوش شانس.»

رستمی درباره علت دور شدن از فضای طنز و تجربه کارهای جدی هم می گوید: «در یک سال اخیر تعداد زیادی سریال طنز به من پیشنهاد شد که هیچ کدامشان را نپذیرفتم. البته نه به این دلیل که بخواهم از دنیای طنز فاصله بگیرم، چون علاقه اصلی خودم به فضای کمدی و طنز است. اما مسئله ای که وجود دارد اکثر فیلمنامه های طنزی که برای سریال های مان نوشته می شوند به شدت ضعیف اند، چرا که بسیاری هنوز تفاوت کمدی و طنز را نمی دانند! هنوز خیلی ها نمی دانند طنز بر پایه شخصیت سازیست اما کمدی بر پایه تیپ سازیست. همه می دانیم کمدی صریح تر از طنز است اما در طنز است که می توانی نقدهای اجتماعی و مسائل روز را در قالب شوخی بیان کنی، برای همین است که می گویم طنز دغدغه ام است. به نظر من، پیمان و مهراب قاسم خانی بهترین نویسنده های طنز ایران هستند. راحت ترین کار برای یک بازیگر حضور در کارهایی است که این دو نوشته باشند، چون مطمئنا تمام شخصیت پردازی های لازم برای بازیگر را در متن شان انجام داده اند. همواره خودم را مدیون پیمان قاسم خانی می دانم چون او بود که سفارش من را به «سامان مقدم» کرد و شروع جدی من از همان روزها با «شمس العماره» اتفاق افتاد و سامان مقدم بود که باعث شد در کار طنز جان بگیرم. به شدت دلم برای یک کار طنز درجه یک تنگ شده ولی بعد از «سه، پنج، دو» هنوز چیزی که باب میلم بوده باشد پیشنهاد نشده.»

از او دلیل بازی در «قلب یخی» را پرسیدیم: «تصمیم این بود که قلب یخی با یک گروه، کارگردان، بازیگران و طراحی جدید ساخته شود و اگر من در این کاروان هم در قالب این نقش حضور پیدا کردم تنها به خاطر «سامان مقدم» بود. این را همه جا هم گفته ام که سامان هر لحظه و هر جا اراده کند کنارش باشم، مطمئن باشید همین اتفاق خواهد افتاد و اگر باز هم بخواهد در نقشی هر چند کوتاه باشد برایش بازی خواهم کرد. مطمئنا نقش من در قلب یخی چیز خاصی نداشت که بخواهد وسوسه ام کند و تنها به خاطر سامان در آن حضور پیدا کردم. سند عشق من به سامان مقدم هم رد کردن پیشنهادهای نقش یک در خیلی از سریال ها پیش از «قلب یخی» بود. اینطوری نبود که در خیابان بدون کار بمانم و این نقش را قبول کنم، چون ممکن است برای خیلی ها این موضوع سوء تفاهم شود. برای همین است که خیلی محکم می گویم قبل از این حداقل پیشنهاد 12 سریال را رد کردم چون امکان داشت کار آبرومندی از آب درنیایند. اصولا معتقدم رابطه آدم ها باید دو طرفه باشد، مثلا آقای «همایون اسعدیان» به من پیشنهاد بازی در «بوسیدن روی ماه» را دادند، رفتیم حرف زدیم واتفاقا نقش تاثیرگذاری هم بود، بعد از یک ماه دوباره به من گفتند نقشت یک مقدار کوتاه تر شده بنابراین اگر قبول نکنی هم ما ناراحت نمی شویم اما من به خاطر شخص همایون اسعدیان حرفی نزدم و آن را بازی کردم. همیشه توقع دارم هنگام پخش کار در مطبوعات، تبلیغات و تیتراژ حواسشان به من و جایگاهم باشد تا به رابطه دو نفره آدم ها خدشه ای وارد نشود.»

حمید عسگری، پیشنهاد خودم بود

اما او این روزها با سریال «دختران حوا» دوباره به تلویزیون برگشته است. خودش در این باره به تماشا توضیح می دهد: «اواخر سریال «سه، پنج، دو» بود که آقای سهیلی زاده درباره طرح سریال «دختران حوا» با من حرف زدند. آن زمان هنوز هیچ داستانی برای این سریال نوشته نشده بود و تنها یک تفکر پشت کار بود. به همین دلیل من یکی از دوستانم را به عنوان نویسنده به آقای سهیلی زاده معرفی کردم و بعد از نگارش کار، ایشان فیلمنامه را جلوی من گذاشتندو گفتند هر کدام از نقش ها را که دوست داری انتخاب کن. من هم نقشم را خواندم و خودم انتخاب کردم. همه چیز این کار دوستانه و گروهی اتفاق افتاد و برای انتخاب بازیگران با مشورت آقای سهیلی زاده پیش رفتیم. همان اوایل کار بود که برای ترانه تیتراژ «حمید عسگری» را پیشنهاد کردم و خدا را شکر آقای سهیلی زاده خودشان از طرفداران صدای حمید بودند و این همکاری شکل گرفت.»

نوشیدنی ای برای لاغری بزرگ و کوچک کردن سینه
اخبار چهره ها
اخبار هنرمندان
عکسهای دیدنی

گفتگوی جالب با بهنام صفوی بعد از بازگشت مجددش ، از فیلتر شدن پیجش تا کنسرت جدیدش + تصاویر و فیلم

گفتگوی جالب با بهنام صفوی بعد از بازگشت مجددش ، از فیلتر شدن پیجش تا کنسرت جدیدش

عکس مادر هما روستا ، بی‌مهری برخی از هنرمندان نسبت به مراسم بدرقه هما روستا + تصاویر جدید از حضور هنرمندان

عکس مادر هما روستا ، بی‌مهری برخی از هنرمندان نسبت به مراسم بدرقه هما روستا

عکس‌های فوق العاده نایاب قدیمی از بازیگران و چهره‌های مشهور (45)

عکس‌های فوق العاده نایاب قدیمی از بازیگران و چهره‌های مشهور

تصاویر متفاوت از چهره های مشهور در شبکه های اجتماعی (171)

تصاویر متفاوت از چهره های مشهور در شبکه های اجتماعی

فعالیت بازیگران مشهور به عنوان مدل تبلیغاتی ! + تصاویر

فعالیت بازیگران مشهور به عنوان مدل تبلیغاتی و یا مانکن !

پدر شهید حسنی: خیلی از مقامات کشوری محسن را برای دخترشان خواستگاری می کردند ( قاری جان باخته در حادثه منا )

پدر شهید حسنی: خیلی از مقامات کشوری محسن را برای دخترشان خواستگاری می کردند

سرگرمی

روایت رضا ایرانمنش از آخرین لحظات هادی نوروزی که با وی هم اتاق بود

روایت رضا ایرانمنش از آخرین لحظات هادی نوروزی که با وی هم اتاق بود

تحلیل امیر تتلو از فیلم مجید مجیدی

تحلیل امیر تتلو از فیلم مجید مجیدی

دلنوشته بنیامین درباره بی وفایی + عکس های جدیدش

دلنوشته بنیامین درباره بی وفایی

جت شخصی کریستیانو رونالدو را ببینید + عکس

جت شخصی کریستیانو رونالدو را ببینید

حضور مهراب قاسمخانی و همسرش در تبلیغ یک برند معروف

حضور مهراب قاسمخانی و همسرش در تبلیغ یک برند معروف

گفتگو با سجاد افشاریان: رامبد جوان یک مهمان را با کمربند تهدید کرد!

گفتگو با سجاد افشاریان: رامبد جوان یک مهمان را با کمربند تهدید کرد!  

عکسهای جالب

عکس های جالب محمدرضا گلزار از سفرش به سوئیس

عکس های جالب محمدرضا گلزار از سفرش به سوئیس

عکس لیندا کیانی و مادرش در مشهد مقدس

عکس لیندا کیانی و مادرش در مشهد مقدس

تسلیت گویی متفاوت ترانه علیدوستی و همدردی با همسر فوتبالیست مرحوم + عکس

تسلیت گویی متفاوت ترانه علیدوستی و همدردی با همسر فوتبالیست مرحوم

عکس اکبر عبدی و امیر نوری با آرایش زنانه !

عکس اکبر عبدی و امیر نوری با آرایش زنانه !

گریم و پوشش جالب رویا نونهالی در نقش خانم پلیس + عکس

گریم و پوشش جالب رویا نونهالی در نقش خانم پلیس

تصاویر تبلیغاتی حمید گودرزی برای برند مبلمان !

تصاویر تبلیغاتی حمید گودرزی برای برند مبلمان !

گزارش تصویری
عکس های جالب
تازه های پرشین وی در یک نگاه
پربیننده ترین اخبار
ثبت نام کنید ، 50 هزار تومان جایزه ببرید زیورآلات و پوشاک لوکس
لوازم تحریر
فیلم جراحی بینی جراحی زیبایی
X