حوادث ,آشپزی , لباس مجلسی , دکوراسیون منزل , فال چوب , اخبار روز ایران , پرشین وی

بخش پرشین وی - طالع بینی
پر بیننده ها
  آخرین خبرها
  پربیننده ترین خبرها
وبگردی

فال امروز شنبه دهم آبان ماه سال 1393

فروردين
امروز تغييرات كوچكي در زمينه كاري ايجاد مي شود شايد همكاران جديدي پيدا كنيد. اگر لازم است هر نوع قرارداد كاري را در چند روز آينده امضا كنيد فرصت خوبي داريد.

ارديبهشت
امروز هر نوع اتفاق غیرمنتظره ای ممکن است بیفتد که از علت آن بی خبر هستید. همکاران تان رفتار عجیبی دارند و شما را متحیر می کنند. نمی توانید برای بهبود این شرایط کاری انجام دهید. بنابراین سعی کنید با افرادی که دوستتان دارند مشورت کنید.

خرداد
به خاطر اين كه كارهاي زيادي را بايد انجام دهيد و سرتان شلوغ بوده است به سلامتي خودتان بي توجه بوده ايد. نمي توانيد بين كاري كه براي سايرين انجام مي دهيد و وظيفه اي كه در رابطه با خودتان داريد، تعادل برقرار كنيد. اما بايد به خودتان هم اهميت دهيد.

تير
نقشه ها و پروژه های خلاق و هنری تصورات شما را تسخیر میکنند و اگرمجبور باشید کارهای روزمره را انجام دهید عصبانی میشوید . اگر هراز گاهی کارهای کسل کننده را کنار بگذراید هیچ اتفاق بدی نمی افتد.

مرداد
ستارگان بيانگر اين هستند كه امروز روز خوبي براي پيش رفتن در هر پروژه و فعاليتي است كه برخاسته از اشتياق عجيب يك شير است. زماني كه آغاز به كار مي كنيد، نمي دانيد كه چه زماني بايد دست از كار بكشيد، چرا كه لذت زيادي از انجام آن خواهيد برد. سفري كوتاه مي تواند لذت بخش بوده و شما را با شخصي آشنا سازد كه در روزها و هفته هاي بعد، جزء دوستان شما شود.

شهريور
امروز انرژی زیادی دارید.می دانید که در حال حاضر چه کاری را می خواهید انجام دهید.برای دیگران توضیح دهید که چه کاری می خواهید انجام دهید.به خاطر داشته باشید که همه نمی توانند با سرعت شما کار کنند.

مهر
سعی کنید امروز با برخی از تغییرات شما هم تغییر نکنید تا احساس ناآرامی و کسلی بر شما غلبه نکند.لازم نیست که خیلی ماجراجویی کنید و ممکن است تنها بخواهید که از همراهی کسی بهره مند شوید.در حال حاضر شما بسیار ماجراجو شده اید و ممکن است بخواهید دست به اقدامی بی احتیاطانه بزنید.به خصوص اگر می خواهید با ماشین بیرون بروید بسیار مراقب باشید چرا که اکنون مایلید که با سرعت رانندگی کنید.

آبان
امروز مراقب باشید روزتان را با ترس خراب نکنید.البته لازم است یک سری ا زمسائل را بررسی کنید اما نه به این بهانه که کار و روابط تان را با آن خراب کنید.مشکلات تان را برای دیگران بیان کنید حتماً به شما کمک می کنند.

آذر
اگر چيزي نگرانتان كرده امروز روز خوبيست كه به كنه آنچه در ذهن تان است دست يابيد. شايد ترس و نگراني خاصي درباره موقعيت مالي خود داريد و اگر واقعاً اينطور است بهتر است كه با عزيزان صحبت كنيد و راجع به آنچه شما را غمگين كرده با آنها صحبت كنيد. ممكن است اين كار آسان نباشد ولي روياروئي با آنچه اتفاق افتاده شما را راحت مي كند.

دي
تصميم داريد طرحي را اجرا كنيد، اين عجله شما همكارانتان را عصباني مي كند. به طور غريزي بر اين باور هستيد كه هر چه قدر اكنون بيش تر كار انجام دهيد، نگراني كمتري براي ديگران درآينده وجود خواهد داشت. اما حتماً سعي كنيد بيش از حد رئيس مآبانه رفتار نكنيد.

بهمن
به هیجان نیاز دارید هر چقدر امروز کسل کننده و قابل پیش بینی باشد بیشتر دوست دارید اوضاع را تغییر دهید. البته تمام این کارها برای شما آسان است . اما بهمنی عزیز نباید اجازه دهید که نیاز شما به هیجان خارج از کنترل تبدیل شود چون شما هم مجبور هستید که از قوانین اطاعت کنید و هرازگاهی به کارهای روزمره و معمول بپردازید.

اسفند
آن چنان در احساسات شخصی تان هستید که گاهی در ترجمه احساسات تان به کلمات مشکل پیدا می کنید.جو امروز تشویق می کند که شما با شریک زندگی تان سرپوش را باز کنید.به خصوص اگر احساس می کنید روابط بین شما اخیراً دچار رکود شده است. شما در می یابید که این در فکر او هم بوده است .

گردآوری : گروه اینترنتی پرشین وی
http://www.persianv.com/horos/
انواع فال و طالع بینی
فال و شخصیت شناسی
بخش پرشین وی - طالع بینی
خروجی RSS برای بخش  پرشین وی - طالع بینی مرتبط
 
Copyright (c) 2006-2014 PersianV.com All Rights Reserved. © کلیه حقوق این پایگاه متعلق به سایت پرشین وی می باشد ، استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد .