بخش پرشین وی - طالع بینی
پر بیننده ها
  آخرین خبرها
  پربیننده ترین خبرها
وبگردی

فال امروز شنبه بیست و نهم شهریور ماه سال 1393


فروردين
امروز سعي كنيد قرارهايتان را دوبار بررسي كنيد. شايد منتظر تلفن كسي شدن كار اشتباهي باشد. سعي كنيد صبور باشيد.

ارديبهشت
امروز رابطه جدیدی شکل می گیرد. هم چنین فرصت های مالی به دست می آورید که نباید آن ها را از دست بدهید. زندگی جالب و جذاب است . اگر برای تفریح و سرگرمی پول خرج کنید بدانید که پولتان هدر نمی رود.

خرداد
چند روز آينده لازم است وقتتان را با اطرافيان بگذرانيد تا ديدگاه آنها را تغيير دهد و شايد ديد مثبت خود را بخواهيد به ديگران هم بدهيد. خوشبختانه، مي توانيد رضايت خاطر خود را به دست آوريد.

تير
هر کسی به روش خودش عمل می کند.اگر خوب دقت کنید می بینید که یک نفر کار خسته کننده را جالب انجام می دهد اگر سعی کنید مغرور نباشید می توانید از او یاد بگیرید.

مرداد
امروز، يكي از آن روزهاي شادي است كه محبوبيت شما گل كرده و روحيه شما بسيار بالا رفته است! در حقيقت امروز، شما همراهي بسيار جالب هستيد و بسيار جذاب به نظر مي رسيد. تعارفات از چپ وراست به گوش شما مي رسند و گرچه كه شك داريد، برخي از آنها از روي قلب بيان شده باشد، با اين حال به شما احساس رضايتمندي يك شير را مي دهد.

شهريور
در روابط با دوستان و همسرتان کمی مشکل وجود دارد.شخصی حالت تهاجمی دارد و از این که بحث را اندازد خوشحال می شود متاسفانه شما هم همین حالت را دارید.اگر این طور است سعی کنید این احساس را برطرف کنید.

مهر
امروز شخصی ابتدا صحبت می کند و سپس راجع به آن فکر می کند و در این میان می خواهد پا روی دم همه بگذارد و همه را دلخور می کند.پیشنهادات احمقانه او شما را کمی عصبی می کند،باید این را تصدیق کنید که او این کار را از روی قصد انجام نمی دهد،ممکن است یک جای کار ایراد داشته باشد و او بیشتر به درک متقابل شما نیاز دارد تا عصبانیت شما!

آبان
اگر بین شما و یک نفرمشکل مالی پیش آمد سعی کنید همین امروز از واقعیت و علت آن با خبر شوید.اکنون زمان آن رسیده است که مخالفت های گذشته را فراموش کنید.در محل کارتان می توانید کارهای یک نفر دیگر در نبودش به عهده بگیرید.اکنون زمان پیشرفت است.

آذر
آن گفته قديمي درباره آدم هاي توي خانه هاي شيشه اي را شنيده ايد.(آدم هائي كه زود بهشان بر مي خورد؟؟) آن را در نظر داشته باشيد چون امكان دارد براحتي ايرادات كسي را به او گوشزد كنيد و يادتان باشد كه خودتان هم ايراداتي داريد. ديگران خيلي سريع دوپهلو حرف زدن شما را مي گيرند. پس فكر نكنيد كه براحتي از اين مهلكه خلاص خواهيد شد. حتماً نظرات و انتقادات سازنده خود را عنوان كنيد ولي اولين كسي باشيد كه نواقص خود را نيز قبول مي نمائيد.

دي
امروز كارهاي زيادي داريد كه بايد در تنهايي به دقت به آن ها فكر كنيد. البته، اگر جايي آرام براي تنهايي خود پيدا كنيد! اگر احساس مي كنيد يكي از دوستانتان از حد خود تجاوز كرده است اكنون بهترين زمان براي قطع رابطه مي باشد. اما واقعاًَ مي خواهيد با عصبانيت همه چيز را تمام كنيد؟ از اين كه صلح و دوستي را خراب مي كنيد به خودتان مغرور نشويد.

بهمن
امروز کاملاً ذهنی خلاق دارید و آماده هستید که آن ایده های جدید و مفاهیمی را شکوفا کنید که شاید حتی در حالت معمولی به آنها توجه نمی کنید . اگر سعی دارید مشکلی را حل کنید سعی کنید از زاویه ای دیگر به آن نگاه کنید به سرعت راه حلی پیدا می شود .

اسفند
راه دستیابی شما به مشاغل عادی الهام بخش است به نظر می آيید که انگار یک عصای جادویی را روی مدارک اداری تکان می دهید تا ناپدید شود. اما خیلی از خود راضی نباشید . شما یک جزء‌ کوچک ولی خیلی مهم را در شتابتان نادیده گرفته اید.

گردآوری : گروه اینترنتی پرشین وی
http://www.persianv.com/horos/
انواع فال و طالع بینی
فال و شخصیت شناسی
بخش پرشین وی - طالع بینی
خروجی RSS برای بخش  پرشین وی - طالع بینی مرتبط
Copyright (c) 2006-2014 PersianV.com All Rights Reserved. © کلیه حقوق این پایگاه متعلق به سایت پرشین وی می باشد ، استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد .