فال امروز شما

فال امروز شنبه یازدهم بهمن ماه  سال 1393


فروردين
سعي كنيد بي احتياطي نكنيد مخصوصاً زماني كه شخصي بي حوصله است. به راحتي نظرات آنها را بشنويد و نظرات خودتان را هم با منطق بيان كنيد.

ارديبهشت
اجاز ندهید که محدود شدن به وظایف شما را خسته کند . به خصوص اگر دلتان می خواهد خوش بگذرانید. همیشه راهی برای فرار از هر نوع اتهامی هست. به دیگران بگویید که از پذیرفتی مسوولیت های متعدد خوشحال می شوید اما در حال حاضر به استراحت نیاز دارید.

خرداد
شايد به شخصي از نظر احساسي يا شغلي وابسته شويد. مانند هميشه مي توانيد در اين مورد كار سازنده اي انجام دهيد. مراقب تقصيرات و اشتباهات بزرگ باشيد، سعي كنيد به اين شخصيتتان بها ندهيد. اگر به آن اهميت دهيد براي خودتان مشكل ايجاد كرده ايد.

تير
همیشه رفتاری متین و ملایم دارید اما امروز تغییررفتارتان دیگران را متعجب می کند.وقتی ناراحت هستید درست نیست دیگران را مقصر بدانید.قوی باشید و مثبت باشید.

مرداد
امروز م يتوانيد بر حماست مردم در تصميمات خود حساب كنيد عميقاً خواهيد فهميد كه آنان به شما علاقه مندند و مي خواهند كه شما به بهترين نحو عمل كنيد. اگر روابط شما با يكي از دوستان،‌همكاران و يا نزديكانتان خدشه دار شده است، در حال حاضر در موقعيتي هستيد كه مي توانيد اوضاع را بهبود بخشيده و مصالحه كنيد. ممكن است اين كار به دلايلي ، منجر به رنجش شما شود، اما بهبودي اوضاع، احساس شادي و خوشحالي بيشتري به شما مي دهد.

شهريور
امروز سیاستمدار هستید و اگر می خواهید مذاکره را با شخصی شروع کنید و نمی دانید از کجا آغاز کنید این خصوصیت به شما کمک می کند.کمی شانس در موفقیت تان به شما کمک می کند.مهم تر از همه می دانید چه چیزی را باید بگویید و چه چیزهای را نباید.امروز روابط اجتماعی تان را گسترش می دهید.

مهر
شما از مصاحبت هر کسی که امروز همراه شماست لذت خواهید برد چه در خانه باشد و چه در سرکار.شما آنها را تشویق می کنید که راجع به احساسات شان با شما صحبت کنند به خصوص اگر حس کنید.آنها نیاز به کسی دارند که برایش درددل کنید.اگر نمی دانید چگونه می توانید همکار خود را بهتر بشناسید،امروز فرصتی عالی است که آنها را برای صرف نوشیدنی ویا غذا به منزل دعوت کنید.این می تواند آغاز یک دوستی زیبا باشد.

آبان
سعی کنید امروز انعطاف پذیر باشید در این صورت برنامه هایتان به خوبی پیش می روند.از آنجایی که نیاز به تجربه دارید انرژی برای فعالیت ها پیدا می کنید.ترس را کنار بگذارید تا موفق شوید.

آذر
شما در مرحله يك دوره از تغييرات بزرگ هستيد، و يك جنبه از زندگي تان كه به تحول نياز دارد مي تواند مربوط به شغلتان باشد. ممكن است ترجيح دهيد كه ستون مورد نيازهاي مشاغل روزنامه ها را نگاهي بيندازيد. شما در موقعيت فوق العاده اي براي بهبود سطح شغلي و حرفه اي و در آمد خود هستيد، پس دست بكار شويد!

دي
به دلايل كاملاً درستي، امروز شما شخصي بلندپرواز هستيد. اگر جلوي آينه در چشمان خود نگاه كنيد برق و درخشش خاصي در آن ها مي بينيد كه علامتي است كه بايد به آن توجه كنيد. شما همواره شخصي جاه طلب و هدفمند هستيد، ولي فراموش نكنيد كه به مطالب عشقي هم در زندگي اهميت بدهيد.

بهمن
ستارگان شما را مجبور می کنند که به رابطه تان در چند روز اخیر با دقت فکر کنید. اگر هر گونه ارتباطی بر اساس برنامه ریزی که قبلاً‌ انجام شده پیش نمی رود شاید زمانی است که باید مطالب را دوباره بررسی کنید. سعی کنید. دوستانه طوری توافق کنید که هر دو طرف خوشحال شوید. اما اگر این کار عملی نشد . احتمالاً شما باید یک قدم جلوتر روید. و شروع به معامله ای سخت کنید.

اسفند
‌تقریباً‌ در حال پذیرایی از چند مهمان ناخوانده خواهید بود . بنابراین گوش به زنگ باشید. زیرا اگر شب دیر باشد برایتان کار شاقی خواهد بود. مهم نیست شریکتان یا هم ردیفتان می خواهند که همپای شما در خوشی شرکت کنند.

وبگردی
عکس های جالب
پربیننده ترین اخبار
وبگردی
اخبار امروز
تازه های پرشین وی
پربیننده ترین اخبار
  آخرین خبرها
  پربیننده ترین خبرها
وبگردی
پر بیننده ها
پر بیننده ها
 
Copyright (c) 2006-2015 PersianV.com All Rights Reserved. © کلیه حقوق این پایگاه متعلق به سایت پرشین وی می باشد ، استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد .