فال امروز شما

فال امروز شنبه پنجم اردیبهشت ماه سال 1394


فروردين
دوست داريد به ديگران محبت كنيد و بدانيد كه آن ها متوجه مي شوند وتشكر خواهند كرد.

ارديبهشت
دیروز تردید داشتید اما امروز با اراده قوی تصمیم می گیرید . البته هیچ کس به اندازه شما در حال حاضر مصمم نیست . نمی توانید طبیعت آن ها را تغییر دهید تا مانند شما شوند. شخصی بی میل خودش خودش را نشان می دهد شما باید سعی کنید طرز فکر او را درک کنید.

خرداد
همسرتان و همكاران انتظار دارند در مورد موضوعي شما پيش قدم شويد اما شما هنوز دودل هستيد. به غريزه خود گوش كنيد! شايد به شما مي گويد كه خودتان را زود درگير نكنيد و تصميم گيري را تا قول نهايي به عقب بيندازيد.

تير
شما یک فرد دمدمی مزاج و احساساتی هستید و تمام اغتشاشات اخیر برای امتحان شماست.امروز باید کمی با سیاست باشید اما مراقب باشید که کسی از آن سر در نیاورد.

مرداد
امروز حس زنده اي داريد و مايليد كه كارها را سر وقت انجام دهيد. اگر يكشنبه هاي شما عموماً قابل پيش گويي و يكنواخت است، تمايل داريد كه به نحوي آن را تغيير دهيد. كسي كه داراي اختياراتي است، ممكن است سورپريزي براي شما داشته باشد. اگر او را دنبال نمي كنيد، حداقل پذيراي پيشنهادي باشيد.

شهريور
امروز جالب و شاداب است. اما آن طور که انتظار دارید پیش نمی رود.همه چیز مطابق برنامه پیش نمی رود.اگر تدارک سفری را می بینید شاید با چند مشکل روبرو شوید.

مهر
خدا را شکر که امروز جو آرامتر از دیروز شده است.این آرامش ممکن است به شما کمک کند تا آن چه را که اتفاق افتاده بررسی کرده و بهتر درک کنید و ببینید که واقعاً نقش شما در این مساله چه بوده است.اگر از کارهایی که با خود کرده اید،متعجب هستید سعی کنید با دیدار کسی که اخیراً ندیده اید و یا پیاده روی در هوای تازه ذهن خود را خالی کنید.

آبان
اگر یک آبانی خلاق هستید امروز روز مناسبی برای نشان دادن استعدادهای شما وانجام یک کار هنری است.شاید سرگرمی دارید که اخیراً آن را فراموش کرده اید و اکنون باید چند ساعتی را به این کار اختصاص دهید و از آن لذت ببرید.بودن با بچه ها نیز روحیه تان را بالا می برد و احساس خوشحالی می کنید.

آذر
امروز درخواهيد يافت كه زمان هائي هستند كه هر چه كمتر حرف بزنيد به نفع تان است. يك شخص در خانواده به نظر مي رسد كه با شما به دلايلي مخالف است و يا اين مسئله را علناً عنوان مي كند و يا شما از طرز رفتارشان با خودتان فقط اين را احساس مي كنيد. شما هم اين حس را نخواهيد داشت كه با او خيلي صادق باشيد. ولي آيا به اين فكر افتاده ايد كه اين ممكن است مشكل خود آنها باشد و نه شما؟

دي
امروز حرف هاي زيادي براي گفتن داريد و تلفن دائماً اشغال است. اگر كسي سعي دارد شادي شما را از بين ببرد، تنها به خاطر حسادت است. دوستاني اين چنين ارزش وقت گذراندن ندارند، بنابراين زمان آن رسيده است كه چند نفري را از زندگي تان خارج كنيد.

بهمن
ذهن باز شما امروز فرصت مناسبی را ایجاد می کند تا دانش خود را در رابطه با جهان افزایش دهید. امروز آماده یادگیری مطالب جدید هستید . مطلبی که به زندگی شما معنای عمیق تری بدهد و کتاب یا مقاله ای که می خوانید می تواند برای شناسایی این سفر یک عامل مهم باشد.

اسفند
کودکان می توانند لجباز و مشکل ساز باشند و شما ممکن است در حد نهایت تحملتان باشید. به نظر می رسد که مسئله این باشد که آنها دقیقاً‌ نمی دانند چی می خواهند بنابراین سعی کنید که تخیل آنها را مطیع سازید تا آنها را سرگرم کرده و از آنها پذیرایی کنید ممکن است مشکل باشد اما وقت خواب خشنود خواهید بود.

وبگردی
اخبار هنرمندان
اخبار هنرمندان
پربیننده ترین اخبار
وبگردی
پر بیننده ها
پر بیننده ها
Copyright (c) 2006-2015 PersianV.com All Rights Reserved.

© کلیه حقوق این پایگاه متعلق به سایت پرشین وی می باشد ، استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد .