بخش پرشین وی - طالع بینی
پر بیننده ها
  آخرین خبرها
  پربیننده ترین خبرها
وبگردی

فال امروز پنج شنبه دهم مهر ماه سال 1393

فروردين
شايد از رفتار ديگران و شرايط متعجب شويد اما سعي نكنيد آن را پنهان كنيد. زماني كه چنين تغييراتي پيش مي آيد هه دوست دارند در مورد آن صحبت كنند.

ارديبهشت
امروز برای شما روز متغییری است .لحظه ای چیزی را می خواهید و لحظه ای بعد چیز دیگری را و یا فرد دیگری را دوست دارید.در حال حاضر دوست دارید در آن واحد در سه مکان مختلف باشید.

خرداد
فعاليت زيادي در چارت شما وجود دارد مخصوصاً‌ در مورد مسائل كاري. مشكل اين است كه شما سعي مي كنيد كم تر تلاش كنيد اما بايد سعي كنيد با صبر و حوصله تر باشيد و طولي نمي كشد كه موفقيت خود را به دست مي آوريد.

تير
جریانات عشقی زیادی در حال وقوع است،بنابریان در خانه نمانید حتی اگر وسوسه شدید. شاید در یک رابطه قراربگیرید که هیچ فایده ای نداشته باشد .

مرداد
امروز خانمي در زندگي شما نياز به توجه و مراقبت دارد، در غير اين صورت ممكن است او به راحتي خود صدمه اي بزند. ستارگان مي گويند كه او احساس رقابت مي كند و مي خواهد به طريقي قدرت خودش را به شما اعمال كند. بهترين راه مبارزه با اين وضعيت اين است كه آن را رها كنيد و از آن يك داستان بلند وبالا نسازيد؛ اين وضعيت، به زودي مي گذرد.

شهريور
به طور پنهانی به موقعیت یک نفر غبطه می خورید.البته دوست ندارید این موضوع را بپذیرید اما می دانید که واقعیت دارد.سعی کنید کمی به خودتان خوش بگذرانید.

مهر
امروز احساس مثبت بیشتری دارید که باعث اعتماد به نفس بیشتری در شما می شود.فکر رفتن سفر در شما می چرخد پس سعی کنید اگر در حال حاضر نمی توانید اقدام به این کار بکنید،برنامه ای برای آینده تدارک ببینید.ممکن است باید راجع به برنامه ای برای تعطیلات عید فکر کنید،به خصوص اگر بلیطی تهیه کنید و یا هتلی رزو کنید.

آبان
امروز،روز خوبی برای ماندن در خانه و بیکاری نیست.در همه فعالیت ها شرکت می کنید و بدون هیچ تلاشی جلب توجه می کنید.اگر متاهل هستید می توانید با همسرتان شام را بیرون بخورید و همه مشکلات حل خواهد شد.

آذر
امروز در محيط خانه فضائي بسيار آرام و پر صلح و صفا وجود دارد و شما قصد داريد كه به همين صورت آنرا نگهداريد. فقط آرامش و شادي خانوادگي تنها خواسته و هدف شما در زندگي نيست ولي با عزيزان در تعادل و آرامش بودن يكي از تلاش هاي شماست. شعله خاموش عشق را بين خود و شريك زندگي تان دوباره روشن كنيد و به او نشان دهيد كه چقدر از بودنش خوشنوديد.

دي
سعي كنيد امروز را براي كسي كه دوستش داريد تبديل به يكي از روزهاي به ياد ماندني كنيد. اجازه دهيد كه خودش انتخاب كند، روز را چه طور سپري كنيد، حتي اگر خسته هم شديد باز هم لبخند بزنيد.

بهمن
اگر امروز با کسی قرار ملاقات دارید قبل از این که منزل را ترک کنید ساعت قرارتان را یکبار دیگر بررسی کنید و گرنه ممکن است خیلی دیر متوجه شوید که منظور همدیگر را نفهمیده اید و ساعت و محل قرار را اشتباه متوجه شده اید . در هر صورت خراب کردن چنین شب فوق العاده ای خجالت آور است.

اسفند
پیشنهاد کمک امروز را که از طرف یکی از نزدیکان است جدی بگیرید. هر چه زود تر به سراغ کارهای دنیوی بروید وقت بیشتری برای معاشرت های جدی خواهید داشت.

گردآوری : گروه اینترنتی پرشین وی
http://www.persianv.com/horos/
انواع فال و طالع بینی
فال و شخصیت شناسی
بخش پرشین وی - طالع بینی
خروجی RSS برای بخش  پرشین وی - طالع بینی مرتبط
 
Copyright (c) 2006-2014 PersianV.com All Rights Reserved. © کلیه حقوق این پایگاه متعلق به سایت پرشین وی می باشد ، استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد .