فال فردای شما

فال فردا  چهارشنبه سیزدهم اسفند ماه سال 1393


فروردين
در چند روز آينده يكي از روابطتان بهتر مي شود. بنابراين بايد در مورد مشكلات زيادي صحبت كنيد و آن ها را حل كنيد. ديدگاه مثبت شما بيشتر مي شود و ديگران صفات شما را بيشتر تحسين مي كنند.

ارديبهشت
بهتر است بررسی کنید که آیا از پول وقت و ایده ها و علاقه ها شما به بهترین نحو استفاده می شود یا خیر ؟ گاهی می توانید از خطاهای دیگران چشم پوشی کنید زیرا آن ها به کارهای شما ارزش نداده اند و آن طور که باید از آنها قدردانی نکرده اند. زمان خوبی است تا دوباره در موردش فکر کنید.

خرداد
امروز كم تر از هميشه مفيد هستيد، نامرتب و بي برنامه هستيد، و تمركزتان را از دست داده ايد. اگر بايد كار مهمي انجام دهيد بهتر است آن را براي زمان بهتري بگذاريد.

تير
شاید چیزی را بشنوید که به شما گفته نشده است یعنی استراق سمع کنید.پیش از آنکه عکس العمل نشان دهید،چرا از آن به نفع خودتان استفاده نمی کنید.اگر شخصی فکر می کند شما کمتر از دیگران کار و تلاش می کنید.بهتر است کارها را درست کنید،در هر صورت من به شما هشدار دادم.

مرداد
امروز احساسات شما فوران كرده، خصوصاً‌ زماني كه با برخي خانم ها در زندگي تان مواجه مي شويد. يك زن ممكن است تمامي ظواهر مرد بودن و يا احساس رقابت به چيزي را نشان دهد حتي اگر خودش منكر آن شود. اما جناب شير! شما بهتر مي دانيد كه اگر بخواهيد امروز را به خوبي بگذرانيد، بي جهت خود را درگير نكنيد و از هر گونه بحث در موارد سياسي و يا مذهبي جداُ خودداري كنيد.

شهريور
امروز یکی از دوستان به توجه شما نیاز دارد و امیدوار است این نیاز را برآورده کنید.اگر او را ناامید کنید به زودی همه چیز را در موردش می دانید. اگر شما بیرون می روید سعی کنید ولخرجی نکنید و هر قدر که در توان تان است خرج کنید.

مهر
امروز آسمان شما را محدود می کند و یا حداقل این گونه به نظر شما می رسد.شما از تمامی آن چه که در اطرافتان رخ می دهد،آگاهید و می خواهید تا آنجایی که می توانید آنها را مورد بررسی قرار دهید تا همه چیز را بفهمید.این احساس بسیار عالی و پرهیجان است ولی نمی توانید با یک دست دو هندوانه بردارید و همه این کارها را در یک روز انجام دهید.اکنون کمی حد تعادل لازم است،گر چه این نصیحتی نیست که اکنون مایل به شنیدن آن باشید.

آبان
تاکنون انرژی زیادی داشته اید اما امروز انرژی کاهش می یابد.زمان بیشتری دارید تا کمی به کارها و موقعیت تان فکر کنید.کمتر عجله کنید.با وجود این حتماً استراحت کنید تا آرامش بیشتری به دست آورید.

آذر
اين زمان خوبي براي برقراري ارتباط با ديگران است چون شما براحتي با ديگران صحبت هاي خودماني را شروع مي كنيد. در واقع بقدري در مورد صحبت با ديگران راحت هستيد كه ممكن است بي دليل با غريبه ها هم سر صحبت را باز كنيد. و جالب اينجاست كه اين غريبه ها احتمال دارد بعدها كانديد خوبي براي عشق و عاشقي باشند. ولي در ابتدا شما حداقل مي خواهيد آنها را بهتر بشناسيد.

دي
يك روش ابتكاري در مسائل مالي مي تواند بعدها سود زيادي به همراه داشته باشد. اخيراً شما و همكارانتان در فكر انجام پروژه مورد علاقه تان بوده ايد حالا زمان تحقق بخشيدن به اين برنامه هاست.اگر مي خواهيد روي اين كار سرمايه گذاري مالي كنيد خيلي مراقب باشيد و قبل از هر گونه سرمايه گذاري تمامي جوانب را بسنجيد.

بهمن
بهمن ماهی است با عنصر هوا و گاهی اوقات برای شما که متولد این ماه هستید بسیار سخت است که خود را روی زمین نگهدارید ! به هر حال امروز تا جاییکه امکان دارد باید روی زمین باشید و تصمیم گیری کنید . به خصوص در مورد روابط بر اساس حقایقی عملی اگر سعی کنید همه مسائل را در نظر بگیرید بنابراین دیگر بی احتیاط و غیر معقول نیستید.

اسفند
آخرین چیزی که حس می کنید خستگی عادی روزمره است .اما هر روز نمی تواند تعطیل باشد. بعضی از شما حوتی ها آنقدر پرزور هستید که بعضی وقت ها یک یار جدید و یک رابطه نامشروع جدید بسازید این طور نیست ؟

وبگردی
اخبار داغ هنرمندان
عکس های جالب
پربیننده ترین اخبار
وبگردی
پر بیننده ها
پر بیننده ها
 
Copyright (c) 2006-2015 PersianV.com All Rights Reserved. © کلیه حقوق این پایگاه متعلق به سایت پرشین وی می باشد ، استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد .