حوادث ,آشپزی , لباس مجلسی , دکوراسیون منزل , فال چوب , اخبار روز ایران , پرشین وی

بخش پرشین وی - طالع بینی
پر بیننده ها
  آخرین خبرها
  پربیننده ترین خبرها
وبگردی

فال فردا یک شنبه یازدهم آبان ماه سال 1393


فروردين
پيشرفت هاي خوبي در زمينه مالي داريد و ديدگاه بهتري پيدا مي كنيد. شرايطي را كه فكر مي كرديد رو به رو شدن با آن ها مشكل است به خوبي درك مي كنيد و به راحتي به اهدافتان دست مي يابيد.

ارديبهشت
اکنون متوجه شده اید که یکی از نزدیکانتان نگران یا مضطرب است اما تاکنون این موضوع را به خاطر سرگرم بودن به کارهای خود نادیده گرفته اید. اکنون اشتباه خود را می پذیرید . اگر مدتی است روابط اجتماعی تان کم شده است سعی کنید دوباره به اجتماع برگردید.دیگران جذب عقل سلیم و روحیه با نشاط و هم چنین طبیعت مهربان شما می شوند.

خرداد
امروز زهره به حركت مستقيم بر مي گردد. مسائل عشقي،‌كارهاي خلاقانه و روابط اجتماعي فوق العاده شرايط خوبي دارند. سعي كنيد ظاهرتان را آراسته كنيد و بيرون برويد زيرا هيچ وقت نمي دانيد شانس كي به سراغتان مي آيد.

تير
با همسرتان بحث های جدی می کنید و آنها آماده اند تا عقاید و نظراتشان را برای تان بیان کنند شاید کمی نگران شوید اما هیچ دکدام از آنها نگران کننده نیست.

مرداد
امروز قادريد كه بسيار جدي و عميق فكر كنيد، گرچه كه ممكن است درگير نگراني هايي شويد. از اين كه ذهنتان را معطوف به گذشته ها كنيد، مطالب بسياري مي آموزيد، خصوصاً مواردي كه به تازگي اتفاق افتاده است. اين كار به شما نشان مي دهد كه در حال حاضر چگونه بايد رفتار كنيد. ممكن است تشخيص دهيد كه تاريخ در خطر تكرار دوباره است، مگر اين كه شما دست به اقدام كاري براي جلوگيري از آن كنيد.

شهريور
ذهن تان فعال است.فرصت خوبی است تا برای آینده برنامه ریزی کنید زیرا اکنون منطقی و عقلائی هستیدودوست دارید به اهدافتان برسید به ویژه آن هایی که دست نیافتنی تر هستند.

مهر
امروز روزی عالی برای رسیدگی به اوراق کاری و مالی و هر چیز دیگری که دارای مهر رسمی است،می باشد.ذهن شما بسیار عالی عمل می کند،همه چیز را بسیار واضح و کامل مدنظر دارید و واقعاً وضعیت ذهنی خوبی برای رسیدگی به این امور دارید.این امر از دید شخصی که مافوق شماست مخفی نمی ماند و بسیار تحت تاثیر قرار خواهد گرفت.

آبان
سعی کنید به کارهایی که می توانید انجام دهید فکر کنید نه کارهایی که نمی توانید.می توانید از کارهای خلاق و هم چنین رابطه ها بهره مند شوید.بودن با افرادی که در گذشته با آن ها معاشرت داشته اید خاطرات زیادی را زنده می کند.

آذر
امروز اولين كسي هستيد كه بايد كار را رها كنيد وبه بازي و تفريح بپردازيد. به همين دليل ديگران نمي فهمند چرا امروز اينقدر كار خود را خوب و با وجدان انجام مي دهيد. ستاره ها به شما گوشزد مي كنند كه چند دقيقه وقت خود را صرف جزئيات كار كردن چقدر بعدها شما را از دردسرهائي نجات مي بخشد. بگذاريد ديگران بدانند كه شما قصد داريد تا مدت كوتاهي ديگر جشن گرفتن را شروع كنيد.

دي
اگر مراقب نباشيد گروهي بر عليه شما اعتصاب مي كنند. آن ها رابه كناري بكشيد و ببينيد در سرشان چه مي گذرد، شايد نگراني هاي شخصي مشكل اصلي آن ها باشد، و همدردي با آن ها همه كارها را درست مي كند.

بهمن
امروز الگوی سیارات برای شما نشانه هایی می فرستد تا به کار و سلامتی تان توجه بیشتری کنید.اگر اخیراً در موضوعی زیاده روی کرده اید شاید اکنون تصمیم بگیرید آن را کنترل کنید یا شاید وقت بیشتری برای کار قرار دهید تا نشان دهید که تا چه اندازه از خودتان مایه می گذارید و متعهد هستید. یک دعوت اجتماعی برای این که کاری غیرمعمول انجام دهید علاقه شما را بر می انگیزد .

اسفند
الهام های اخیر گشایش های جدیدی بین شما و شریک زندگی تان پدید آورده است . دوباره توجه تان را به بیرون (مسایل بیرونی ) برگردانید. اگر کار شما هنری است پی می برید که فرصت های بازار کارتان از منبع شگفت انگیزی می آید.

گردآوری : گروه اینترنتی پرشین وی
http://www.persianv.com/horos/
انواع فال و طالع بینی
فال و شخصیت شناسی
بخش پرشین وی - طالع بینی
خروجی RSS برای بخش  پرشین وی - طالع بینی مرتبط
 
Copyright (c) 2006-2014 PersianV.com All Rights Reserved. © کلیه حقوق این پایگاه متعلق به سایت پرشین وی می باشد ، استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد .