فال فردای شما

فال فردا  چهارشنبه هشتم بهمن ماه  سال 1393


فروردين
امروز ممكن است كناره گيري كنيد. سعي كنيد كمتر روحيه تهاجمي داشته باشيد. از خواسته ها و نيازهاي آنها با خبر هستيد و آن ها را در مركز كارهايتان قرار مي دهيد. دوستان جديدي مي يابيد. در انتظار ايجاد تغييري در كارتان باشيد.

ارديبهشت
اگر بر سر دو راهی قرار دارید و فکر می کنید به خاطر فشار روحی که دارید باید همه چیز را کنار بگذارید و ازهمه چیز دوری کنید اشتباه فکر کرده اید.سعی کنید به طور کلی موضاعا بی اهمیت را نادیده بگیرید. اما تنها همین یک بار با وجودی که ازمحافظه کاری متنفرید ولی از آن استفاده کنید.

خرداد
مي توان لحظات رويايي و لذت بخش را با همكارانتان سپري كنيد. افراد خانواده آمادگي دارند تا از آرزوهاي شما حمايت كنند، تنها لازم است از آنها بخواهيد زمان خوبي براي عوض كردن اسباب و اثاثيه منزل و ارتقاء رتبه در محل كار است. امروز به فعاليت زيادي از طرف شما نياز است.

تير
در کمال تعجب می بینید که یک نفر از شما دفاع می کند و طرفدار شماست.با وجود ناامیدی های اخیر،می بینید که رفتار انسان دوستانه شما اکنون به شما جواب می دهد و تمام روز این حس شما را خوشحال نگه می دارد.

مرداد
شما يكي از علامت هاي آتش هستيد و به اين سبب، عاشق و شيفته افكار ماجراجويانه مي باشيد. اكنون زمان بسيار مناسبي براي اين افكار است زيرا مشغول كشفيات جالبي مي باشيد كه مطالب زيادي را به شما ياد مي دهند و مي توانيد راجع به آنها فكر كنيد. به فكر چالش ديگري نيز مي افتيد و مي خواهيد نشان دهيد كه بيش از توانايي خودتان مي توانيد كار انجام دهيد. اگر شانس سفر كردن پيدا كنيد، اين امر مي تواند ناشي از اجابت يكي از دعاهايتان باشد.

شهريور
شما فردی هستید که با عادتها زندگی می کنید اما امروز برعکس همیشه هستید و امروز دوست دارید کارها و فعالیت هایی برخلاف همیشه انجام دهید.اگر از شخصی در خارج خبر بگیرید یا فردی که کاملاً از لحاظ فرهنگی و فکری متفاوت است را پیدا کنید،خوشحال می شوید.اگرخوش شانس باشید دعوت نامه ای برای تان می آید که به کشور دیگری بروید.

مهر
سیاره ها امروز شما را در حالت زیاده روی قرار خواهند داد و شما مایل نیستید در هیچ موردی خود را محدود کنید.احتمالاً پس از گذراندن چند روز،شما احتیاج به استراحت داشته باشید،در غیر این صورت می خواهید تا آنجایی که می توانید به خود استراحت داده و هر کاری می خواهید انجام بدهید.خودتان هم نمی دانید کی از این کار دست می کشید ولی مراقب غذاهای مغذی و نوشیدنی های که می خورید باشید و گرنه بعد از مدتی احساس می کنید همانند کشتی به گل نشسته اید.

آبان
امروز مراقب سلامتی خود باشید مخصوصاً آنهایی که سابقه درد دارند.شما تمایل دارید گاهی اوقات افراط کنید.بنابراین افراط نکنید و نگرانی ها را خیلی جدی نگیرید.

آذر
احتمالاً احساس بهتري مي كنيد كه ديروز خونسردي خود را حفظ كرديد و حالا مي توانيد روي مسايلي كه بيشتر مورد سلقه شما هستند، بپردازيد. مارس در خانه خوشي هاي شماست و شما هم انرژي و هم تمايل به دنبال كردن حداقل يك برنامه و هدف كه به شادي شما ختم مي شود را داريد. ورزش هميشه در بالاي ليست اولويتهاي شماست، ولي عشق هم همينطور. هر دوي اين فعاليت ها با شانس خوبي همراه هستند.

دي
امروز به جاي اين كه حواستان پي كارهايتان باشد به مطالب عشقي و احساسي فكر مي كنيد. امروز سياره ها ذهن شما را به مطالب عاشقانه معطوف مي كنند. اگر داشنجو هستيد و مجرد، ممكن است يك هم دانشگاهي و يا حتي يك معلم نظر شما را به خود جلب كند.

بهمن
امروز یک نفر شما را متقاعد می کند و بدون شک در ذهنتان این موضوع نقش می بندد که آنها چطور طرز فکرشان را به شما القا می کنند. آنها موفق نمی شوند زیرا نقطه نظر شما نیز به همان اندازه قوی است بنابراین شاید به این نتیجه برسید که با هم توافق کنید.گفتنش از انجامش راحتتر است !‌

اسفند
یک خرید ناگهانی می تواند معامله قرن شود و شما نمی توانید صبر کنید تا خریدتان نمایان شود. آیا می توانید آن قدر ولخرج و دست و دلباز باشید. اگر نه قبل از این که یک دردسر مالی بالا بیاورید یک چشم بندی زیرکانه با سرمایه تان انجام دهید.

وبگردی
عکس های جالب
پربیننده ترین اخبار
وبگردی
اخبار امروز
تازه های پرشین وی
پربیننده ترین اخبار
  آخرین خبرها
  پربیننده ترین خبرها
وبگردی
پر بیننده ها
پر بیننده ها
 
Copyright (c) 2006-2015 PersianV.com All Rights Reserved. © کلیه حقوق این پایگاه متعلق به سایت پرشین وی می باشد ، استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد .