حوادث ,آشپزی , لباس مجلسی , دکوراسیون منزل , فال چوب , اخبار روز ایران , پرشین وی

بخش پرشین وی - طالع بینی
پر بیننده ها
  آخرین خبرها
  پربیننده ترین خبرها
وبگردی

فال فردا جمعه دوم آبان ماه سال 1393

فروردين
امروز مي توانيد به خودتان خوش بگذرانيد. فعاليت كنيد واز انرژي تان استفاده كنيد و تا جايي كه مي توانيد افراد جديدي ببيند. در اين زمان مسائل احساسي مهمي اتفاق مي افتد.

ارديبهشت
در حال حاضر در هیچ کاری تاخیر وجود ندارد که حوصله تان سر برود.تصمیم دارید کاری را عملی کنید و شرایطی را که در حال حاضر ایجاد می شود.شروعی تازه را برایتان فراهم می کند.

خرداد
اكنون خورشيد به برج عقرب رفته است. اين قسمت از چارت شما مربوط به كار سخت مي باشد. البته شما هيچ وقت از اين موضوع نمي ترسيد. اگر همكار آباني داريد و به كمك احتياج داريد مي توانيد از اين فرد تقاضا كنيد.

تير
یک دوست یا آشنا تصمیم می گیرد به شما زنگ بزند. اگر تلفن یا آدرس آنها را گم کرده اید از تماس آنها خوشحال می شوید. از این که ارتباط تان با آنها قطع شده است ناراحت اید.

مرداد
امروز روزي نيست كه حسادت و حس مالكيت طلبي كسي را برانگيزيد. اگر كه مي توانيد به او كمك كنيد، چرا كه او با خشم و كينه توزي زياد واكنش نشان خواهد داد. اگر شما بيدي نيستيد كه از اين بادها بلرزيد، تمام سعي خود را بكنيد كه احساساتتان را كنترل كنيد و چيزي نگوئيد و كاري نكنيد كه اوضاع را خراب تر از اين كه هست، بكنيد.

شهريور
امروز از غیبت کردن لذت می برید.دوست ندارید کار جدی انجام دهید اما در عین حال دوست ندارید یک جا بی کار بنیشینید.هر کاری می کنید مراقب زنگ تلفن باشید زیرا خبر جالبی می شنوید یا شاید به یک مهمانی دعوت شوید.

مهر
امروز ممکن است یکی از همکاران تان کمکی از شما بخواهد چه در انجام میزان زیادی کارها و چه تنها در یک راهنمایی ساده.شما امروز قادرید که خیلی مصمم عمل کرده و با واقعیت ها روبرو شوید و آنها واقعاً این حالت شما را می ستایند.صحبت هایی از افزایش حقوق ویا گرفتن کمک هزینه نیز وجود دارد پس گوش هایتان را تیز کنید.

آبان
امروز می توانید بسیار جذاب باشید اما مراقب باشید زیرا یک نفر احساس می کند مورد بی توجهی قرار گرفته است.فکر می کنید بهتر است کارها در کنترل شما باشند.بهتراست در مورد افکارتان بیشتر فکر کنید و تجدید نظر کنید.

آذر
به شما توصيه مي شود كه تا جائيكه مي توانيد تنها باشيدچون با كوچكترين ناملايمتي ممكن است از كوره در برويد. سعي كنيد خيلي مسايل را بدل نگيريد چون آنقدرها ارزش ناراحت شدن ندارند. بايد مراقب سلامت خود نيز باشيد چون احساسات شديدي در بدن خود حس خواهيد كرد.

دي
اكنون كه خورشيد وارد برج عقرب شده است به نقشه هاي آينده تان فكر كنيد. اما سعي كنيد اين برنامه ريزي براي آينده مانع از تفريح بادوستانتان نشود. زماني كه خورشيد در چنين موقعيتي قرار دارد، اگر تصمي داريد كه عشقي پيدا كنيد، اين بهترين زمان براي پيدا كردن عشقي مناسب است.

بهمن
امروز سعی کنید دوستان و مادیات را تا جایی که می توانید از هم دور نگه دارید و گرنه کشمکش خواهید داشت. به هر حال شاید به این نتیجه برسید که اگر به مشکلات اجازه دهید راه خوشان را بروند و یا اینکه مشکلاتی که با دیگران دارید را نادیده بگیرید و وانمود کنید که اتفاقی نیافتاده است در مورد آنها بحث کنید.اگر بتوانید اوضاع را روبراه کنید می توانید به جلو حرکت کنید.

اسفند
حالا خورشید به علامت هم ردیف آب یعنی عقرب وارد شده است زندگی قدری آرامتر می شود.اما این بدین معنی نیست که پیشرفت برای شما متوقف شده است برعکس شما می توانید چند هفته آینده مقداری ارتباط تماشایی داشته باشید. که شما را برای حرکت بعدی آماده خواهد کرد.

گردآوری : گروه اینترنتی پرشین وی
http://www.persianv.com/horos/
انواع فال و طالع بینی
فال و شخصیت شناسی
بخش پرشین وی - طالع بینی
خروجی RSS برای بخش  پرشین وی - طالع بینی مرتبط
 
Copyright (c) 2006-2014 PersianV.com All Rights Reserved. © کلیه حقوق این پایگاه متعلق به سایت پرشین وی می باشد ، استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد .