از آنجا که بیشتر ساعات روز خود را در محل کار و در اتاقی کوچک به سر می برید، لازم است آن را مانند خانه خود تزئین کنید. توصیه های زیر می تواند در دکوراسیون اتاق کار، راهگشای شما باشد....

از آنجا که بیشتر ساعات روز خود را در محل کار و در اتاقی کوچک به سر می برید، لازم است آن را مانند خانه خود تزئین کنید. توصیه های زیر می تواند در دکوراسیون اتاق کار، راهگشای شما باشد.


● طرح رنگی
طرحی رنگی برای فضای کار خود انتخاب کنید. کار را با انتخاب رنگ اصلی غالب و رنگی فرعی شروع کنید. به طور مثال، رنگ قرمز را به عنوان رنگ اصلی غالب و رنگ بنفش را به عنوان رنگ فرعی انتخاب کنید. بهتر است که دفتر خود را با وسایلی به رنگ قرمز تزئین کنید. به عنوان مثال، می توانید از لیوان قهوه خوری قرمز، فایل های قرمز، جاکتابی قرمز، دستگاه پانچ یا پوشه های قرمز استفاده کنید. برای رنگ فرعی نیز می توانید لوازم کوچک تر دفتر از جمله خودکار، گیره کاغذی و ماشین دوخت (منگنه) را به رنگ بنفش بکار ببرید.
سعی کنید از لوازمی استفاده کنید که هر دو رنگ اصلی و فرعی را با هم داشته باشد. قاب عکسی قرمز با راه های بنفش، نقاشی کوچک که در آن از رنگ های قرمز و بنفش به تناسب استفاده شده باشد یا حتی زیرلیوانی با گل های بنفش، نمونه هایی از این ترکیب است.


● نظم و سازماندهی
بهترین کاری که برای تزئین دفتر خود می توانید انجام دهید، مرتب و منظم نگه داشتن آن است. به روش های خلاقانه برای سازماندهی محیط کار فکر کنید، اما سعی کنید که بیشتر سطح میز کار شما خالی بماند.


● محیط کاری خود را حرفه ای کنید
تعدادی اندک از وسایل شخصی خود را از خانه به محل کار منتقل کنید. قاب عکسی خانوادگی برای قرار دادن روی میز کافی است. فراموش نکنید که دفتر کار شما باید شکل حرفه ای خود را داشته باشد.


● زمان طولانی برای خرید لوازم دفتر هدر ندهید
شما می توانید با استفاده از کاتالوگ های لوازم دفتری، فروشگاه های بزرگ لوازم دفتری و نیز از طریق آنلاین، وسایل مورد نیاز خود را پیدا کنید. در حال حاضر، بسیاری از فروشگاه های مبلمان، مبلمان دفتری نیز دارند. وسایلی را انتخاب کنید که با سبک کار شما نیز هماهنگ باشد.


● گیاه سبز
گلدانی از گیاهان استوایی می تواند روحیه شما را هنگام کار بالا ببرد و رنگ سبز زنده را به فضای کار شما وارد کند.


● نورپردازی
منبع نوری که برای فضای خود در نظر می گیرید، چه عمودی، چه افقی یا نقطه ای باید به صورت رشته ای و باریک باشد تا برای کار دیگران مزاحمت ایجاد نکند. رنگ نور انتخابی را می توانید به صورت فصلی عوض کنید. رنگ نارنجی و قرمز برای پاییز و زمستان، رنگ صورتی و سبز برای بهار و آبی برای تابستان، انتخابی مناسب است.


● لبه بالایی پارتیشن ها
اگر در اتاقکی مشغول به کار هستید که با پارتیشن از دیگر فضا ها جدا شده است، به فکر تزئین سطح رویی این پارتیشن باشید. این کار را می توانید با گیاهان سبز، آویز های تزئینی و .... انجام دهید.

مجله منزل

وبگردی
گالری عکس دکوراسیون
گالری حمام و دستشویی گالری اتاق خواب گالری آشپزخانه گالری دکوراسیون عروسی
گالری اتاق خواب گالری آشپزخانه گالری اتاق خواب گالری دکوراسیون عروسی
گالری مبلمان منزل گالری مبلمان منزل گالری آشپزخانه گالری میز نهارخوری
mobleman-persianv_(49).jpg mobleman-persianv_(100).jpg ashpazkhaneh-persianv_(132)_w.jpg mize-persianv_(63).jpg
گالری اتاق خواب بچه گالری آشپزخانه گالری دوش حمام گالری لوستر
babyroom-persianv-bedroom_(79)_w.jpg ashpazkhane3_(156).jpg doosh-hamam_(8).jpg looster-persianv_(12).jpg
گالری پرده گالری پرده گالری پرده گالری طراحی دکوراسیون
گالری پرده گالری پرده گالری پرده گالری پرده
پیشنهاد ما
پربیننده ترین اخبار
وبگردی
اخبار امروز
تازه های پرشین وی
پربیننده ترین اخبار
  آخرین خبرها
  پربیننده ترین خبرها
وبگردی
پر بیننده ها
پر بیننده ها
 
Copyright (c) 2006-2015 PersianV.com All Rights Reserved. © کلیه حقوق این پایگاه متعلق به سایت پرشین وی می باشد ، استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد .