تازه های اخبارگوناگون

عکس : مجري برنامه‌هاي ورزشي شبکه 2 در آستانه اعدام!

حميد قاسمي كه تا چند سال پيش به عنوان گوينده و مدير اخبار ورزشي در شبكه خبر مشغول فعاليت بود و در حال حاضر نيز به عنوان معاون ارتباطات، آموزش و امور فرهنگي سازمان تربيت بدني، مشغول فعاليت است،...

حميد قاسمي كه تا چند سال پيش به عنوان گوينده و مدير اخبار ورزشي در شبكه خبر مشغول فعاليت بود و در حال حاضر نيز به عنوان معاون ارتباطات، آموزش و امور فرهنگي سازمان تربيت بدني، مشغول فعاليت است، از سوي سايت‌هاي منافقين به عنوان زنداني سياسي محكوم به اعدام معرفي شده است.
 
به گزارش فارس به نقل از پايگاه اطلاع رساني هابيليان (خانواده‌هاي شهداي ترور كشور) حميد قاسمي كه تا چند سال پيش به عنوان گوينده و مدير اخبار ورزشي در شبكه خبر مشغول فعاليت بود و در حال حاضر نيز به عنوان معاون ارتباطات، آموزش و امور فرهنگي سازمان تربيت بدني، مشغول فعاليت است، از سوي سايت‌هاي منافقين به عنوان زنداني سياسي محكوم به اعدام معرفي شده است.
 
عکس : مجري برنامه‌هاي ورزشي شبکه 2 در آستانه اعدام!
 

بر پايه اين خبر سايت‌هاي منافقين در انتشار اخبار حكم اعدام حميد قاسمي اعلام كرده‌اند كه وي از سال 2008 به اتهام جاسوسي در زندان بوده و حكم اعدام وي نيز تاييد شده است.

سايت‌هاي منافقين همچنين اعلام كرده‌اند كه همسر حميد قاسمي با وجود اينكه حكم اعدام وي به حبس ابد كاهش يافته، در حال حاضر دچار افسردگي شديدي شده و درخواست آزادي او را دارد.

به گزارش هابيليان، با مراجعه به سايت تربيت بدني آخرين گفتگوي وي با پايگاه خبري ورزش ايران در تاريخ دهم مهر ماه سال جاري و در مورد برگزاري نمايشگاه بين‌المللي ورزش و تجهيزات ورزشي، در اين سايت خبري قابل مشاهده است.
عکس : مجري برنامه‌هاي ورزشي شبکه 2 در آستانه اعدام!
 

منافقين تاكنون از هيچ كدام از رسوايي‌هاي گذشته نظير سوءاستفاده از تصاوير هنرپيشه زن ايراني، جعل عكس دختر لبناني به عنوان يكي از شهروندان جمهوري اسلامي، رسوايي فريب خبرنگاران جهت جاسوسي و مواردي از اين دست، درس نگرفته‌اند و در طول سال‌هاي گذشته بارها با استفاده از تصاوير اينترنتي،‌ اقدام به جعل واقعيت و دروغ سازي در موارد متعدد كرده‌اند كه در اكثريت قريب به اتفاق موارد منجر به رسوايي خبري براي اين فرقه شده است.
پربیننده ترین خبرها
آخرین خبرها
در پرشین وی بخوانید
در پرشین وی بخوانید
سایر مطالب این بخش
سایر مطالب این بخش
آگهی رایگان  لباس شب