تازه های سرگرمی

تبلیغ "بفرمایید شام" و "من و تو" در یک روزنامه ‌‌داخلی ! +عکس

تبلیغ

این اولین بار است که یک روزنامه کثیرالانتشار توانسته در صفحه اول خود، اینگونه به تبلیغ شبکه ای ماهواره ای بپردازد که هدایت آن به دست بهائیان است.
 
به گزارش مشرق؛ روزنامه ای که با سر و صدای زیاد و به دنبال اعلام پر تعداد آمدنش بر روی در و دیوار شهر، چند روزی است روی پیشخوان های مطبوعاتی دیده می شود، تیتر صفحه اول امروز خود را به رپرتاژی برای یک برنامه اجتماعی در شبکه ای ضدانقلاب اختصاص داد.
 
روزنامه "ه.ص" امروز با درج تیتر "نفرمایید شام!" به انتقاد از برنامه های آشپزی سیما پرداخت که در جذب مخاطب از برنامه هایی همچون "بفرمایید شام" در شبکه ماهواره ای "من و تو" عقب افتاده اند. نویسنده این مطلب در نوشته اش آورد: اما در اوضاع و شرایطی که شبکه فارسی زبان mechef بیست و چهار ساعته در ساختاری کاملا پرتحرک و هیجانی در حال آموزش و طبخ مواد غذایی است و برنامه "بفرمایید شام" رقابت جدایی برای آشپزی در نظر گرفته است، باز هم می شود انتظار داشت خانمی دست به قلم، منتظر باشد تا از یادداشت مواد لازم غذاها جا نماند؟
 

نویسنده در این مطلب ضمن توهین به برنامه های خانوادگی سیما و ترغیب مخاطبینش به نگاه کردن نظایر آن سوی مرزی این برنامه ها، با انتخاب تیتر "بفرمایید شام"، خوانندگانش را به دیدن برنامه های شبکه ماهواره ای فارسی زبان و ضد انقلاب "من و تو" تشویق کرد.


روزنامه "ه.ص" احتمالا از ترس پیگیری های حقوقی، تیتر صفحه اول خود را "نفرمایید شام!" انتخاب و در صفحات 13 و17 از همان عنوان اصلی یعنی "بفرمایید شام" استفاده کرد.

این روزنامه اگر چه در مدت چند روزه انتشارش رویکردی زرد و عامه پسند به خود گرفته ولی این اولین بار است که یک روزنامه کثیرالانتشار توانسته در صفحه اول خود، اینگونه به تبلیغ شبکه ای ماهواره ای بپردازد که هدایت آن به دست بهائیان است.


گفتنی است برنامه "بفرمایید شام" برنامه ای اجتماعی است که هفته ای چهار شب از شبکه "من و تو" پخش می شود و با ظرافت سعی دارد تا بسیاری از سنن و اعتقادات خانوادگی ایرانیان را زیر سئوال برده و کمرنگ کند. این برنامه همچنین در شکستن قبح اعمالی چون شرب خمر و ارتباط ویژه با نامحرمان و توهین به مقدسات اسلامی ید طولایی دارد.

در این برنامه هر شب یکی از اعضا به آماده کردن پیش غذا، دسر و شام مبادرت کرده و سه شرکت کننده دیگر به او امتیاز می دهند که در نهایت، برنده مسابقه به 1000پوند دست می یابد.

انتشار اخباری مبنی بر همراهی "استاد اعظم دولت" با شبکه ماهواره ای "من و تو" و روزنامه "ه.ص" علل درج این رپرتاژ مطبوعاتی از برنامه "بفرمایید شام" را بیش از پیش نمایان می کند.
پربیننده ترین خبرها
آخرین خبرها
در پرشین وی بخوانید
در پرشین وی بخوانید
سایر مطالب این بخش
آگهی رایگان  لباس شب