پربیننده ترین خبرها
آخرین خبرها

پاسخ بازیکنان پرسپولیس به کری خوانی استقلالی ها

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید برنده بودن یا نبودن تیم‌ها در فصل نقل و انتقالات مهم نیست و عیار هر تیمی در بازی‌ها مشخص می‌شود. * انصاری فرد: در زمین قدرت تیم برتر مشخص می‌شود کریم انصاری فرد در پاسخ...

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید برنده بودن یا نبودن تیم‌ها در فصل نقل و انتقالات مهم نیست و عیار هر تیمی در بازی‌ها مشخص می‌شود.

* انصاری فرد: در زمین قدرت تیم برتر مشخص می‌شود


کریم انصاری فرد در پاسخ به این پرسش که چه تیمی برنده فصل نقل و انتقالات است، عنوان کرد: بازی‌ها که شروع شود مشخص می‌شود که چه تیمی برنده فصل نقل و انتقالات بوده چون اسم‌ها و ستاره‌ها بازی نمی‌کنند و هر کسی که در روز بازی ایده‌آل باشد، تیم نیز موفق خواهد بود.
وی درباره اظهارات استقلالی‌ها نیز مبنی بر این که آنها فصل نقل و انتقالات را باخته‌اند، اما طی فصل


بهتر از پرسپولیس ظاهر می‌شوند، عنوان کرد: من نمی‌خواهم به کری خوانی استقلالی‌های جواب بدهم و امیدوارم هم استقلال و هم پرسپولیس، بلکه تمام تیم‌ها در بازی‌های فصل خوب ظاهر شوند تا نهایتا به موفقیت تیم ملی و پیشرفت فوتبال منجر شود.


مهاجم پرسپولیس همچنین در رابطه با لغو اردوی ترکیه، گفت: برای من فرقی نمی‌کند که در کجا اردو داشته باشیم. به هر حال در ایران هم امکانات خوبی وجود دارد.

انصاری فرد در پایان نیز در پاسخ به این پرسش که آیا این مشخص شدن سرمربی باعث نمی‌شود که تیم متضرر شود، بیان کرد: من در این مورد اظهار نظر نمی‌کنم، حتما باشگاه صلاح دیده که به این شکل سرمربی انتخاب کند.

* نوری: استقلالی‌ها آنقدر حرف بزنند تا خسته شوند!
هافبک تیم فوتبال پرسپولیس تهران معتقد است که لغو اردوی ترکیه به نفع تیم خواهد بود.
محمد نوری در ابتدا درباره لغو اردوی ترکیه و برپایی اردو در تهران توضیح داد: «به اعتقادم خوب شد که ما به این اردو نرفتیم و این کار خوبی بود که باشگاه پرسپولیس انجام داد.

به هر حال اردوی ترکیه یک خرج اضافی برای باشگاه بود و هیچ فایده‌ای برای ما نداشت. ما در طی فصل در شهرهای لرستان، بندرعباس بازی می‌‌کنیم و آب و هوای ترکیه هیچ شباهتی با این شهرها ندارد.»
وی ادامه داد: «برای لغو این اردو با بازیکنان مشورت شد و بیشتر آنها به لغو این اردو رای دادند و در کل مطمئن باشید این کار به نفع پرسپولیس خواهد بود.»

هافبک پرسپولیس همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا دیر انتخاب شدن سرمربی تیم به ضرر پرسپولیس خواهد بود؟ مطرح کرد: «مدیران باشگاه در نظر دارند که بهترین تیم را برای فصل آینده انتخاب کنند به همین خاطر روی انتخاب سرمربی کار ویژه‌ای را انجام می‌دهند و این کار برایشان از حساسیت بالایی برخوردار است. من امیدوارم هر چه زودتر سرمربی انتخاب شده تا ما تمرینات فنی‌مان را زیر نظر سرمربی انجام دهیم.»


نوری همچنین در ادامه با اشاره به عملکرد خوب پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات، اظهار کرد: «پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات بازیکنان خوبی را جذب کرده است، اما باید بدانیم که اسم‌ها در زمین بازی نمی‌کنند و مهم این است که در زمین چه نتیجه‌ای کسب می‌شود.»


وی در پاسخ به اظهارات استقلالی‌ها که گفته اند «تیم بهتری از پرسپولیس را جمع کرده‌اند و در طی فصل موفق‌تر از پرسپولیس ظاهر خواهند شد»، گفت: «برایمان این حرف‌ها مهم نیست. بگذارید آنها آنقدر بگویند تا خسته شوند. ما قدرتمان را در زمین به رخ می‌کشیم نه با اسم‌ها و ستاره‌ها.»

* قاضی: توجهی به اظهارنظر و کری خوانی سایر تیم‌ها نمی‌کنیم

مهاجم تازه وارد پرسپولیس می گوید باشگاه درباره انتخاب سرمربی برنامه ریزی دارد و این کار در حال حاضر به نحو احسن در حال انجام است و هواداران نباید نگران باشند.


محمد قاضی درباره طولانی شدن انتخاب سرمربی پرسپولیس و آسیب‌هایی که می‌تواند در ادامه در پی داشته باشد، تصریح کرد: «باشگاه برنامه‌ریزی شده عمل می‌کند و مطمئن باشید آقای رویانیان بهترین سرمربی را به پرسپولیس می‌آورد و نباید خیال هواداران از این بابت نگران باشد.»


وی ادامه داد: «تمرینات خوبی را در چند هفته‌ اخیر پشت سر گذاشتیم و به تیم خودمان و قدرتش ایمان داریم و توجهی هم به اظهار نظر و کری خوانی سایر تیم‌ها نمی‌کنیم و داشته‌هایمان را در زمین نشان خواهیم داد. همچنین برنده بودن تیم در فصل نقل و انتقالات مهم نیست. ‌اگر ما بازیکنان خوبی را جذب کرده باشیم و نتوانیم بازی خوبی را به نمایش بگذاریم، هواداران را راضی نخواهیم کرد.»

قاضی همچنین درباره لغو اردوی ترکیه و برپایی اردو در تهران مدعی شد: «درفشی فر امکانات خوبی را دارد و ما در تهران تمرین‌های با کیفیتی را انجام می‌دهیم. همچنین آب و هوای تهران نیز تفاوت بسیار زیادی با ترکیه ندارد و ما در اینجا کارمان را به نحو احسن پیش می بریم تا با قدرت در بازی‌ها ظاهر شویم.»

عضویت در تلگرام پرشین وی بزرگ و کوچک کردن سینه
اخبار چهره ها
اخبار هنرمندان
اخبار ایران و جهان

لغو سرود ملی به خاطر نوازندگی زنان !

لغو سرود ملی به خاطر نوازندگی زنان !

افشای زورگیری از بازیگر زن سریال شمعدونی !

افشای زورگیری از بازیگر زن سریال شمعدونی !

انتقاد از اظهارنظر جنجالی درباره زنان ایرانی

انتقاد از اظهارنظر جنجالی درباره زنان ایرانی

مدارکی که باعث شد پایه های امپراطوری بابک زنجانی فرو بریزد

مدارکی که باعث شد پایه های امپراطوری بابک زنجانی فرو بریزد

مراسم استقبال رسمی از پیکر رکن‌ آبادی در مهرآباد

مراسم استقبال رسمی از پیکر رکن‌ آبادی در مهرآباد

پیکر رکن آبادی بالاخره در عربستان شناسایی شد

پیکر رکن آبادی بالاخره در عربستان شناسایی شد

حوادث روز ایران و جهان

از بیماری همسرم خسته شدم او را کشتم / هر چی در میاوردم خرج دیابت زنم میشد

اعترافات مردی که همسر و دختر خردسالش را در خانه جنگلی کشت

بازداشت زنی که شوهر و مادربزرگ شوهرش را در جماران کشت

بازداشت زنی که شوهر و مادربزرگ شوهرش را در جماران کشت

قتل زن جوان با چماق / چماق خون آلود را دیذم و کنار آینه موهایم را شانه کردم

قتل زن جوان با چماق

خواهر دوست پسر سابق و پیامکش باعث قتل نوعروس جوان شد

خواهر دوست پسر سابق و پیامکش باعث قتل نوعروس جوان شد

قضات،زن شوهرکش را از قصاص نجات دادند/مقتول بدلیل فروش همسرش به افرادمختلف،مهدورالدم شناخته شد

قتل شوهر مهدورالدم

شکنجه و آزار و اذیت و قتل وحشیانه دو خواهر / راز قتل دخترها کشف شد

شکنجه و آزار و اذیت و قتل وحشیانه دو خواهر

وب گردی
تازه های پرشین وی در یک نگاه
پربیننده ترین اخبار
ثبت نام کنید ، 50 هزار تومان جایزه ببرید زیورآلات و پوشاک لوکس بر طرف کردن بوی بد دهان بزرگ و کوچک کردن سینه
فیلم جراحی بینی جراحی زیبایی
X