تازه های پرشین وی

عکس :خبر داغ از دنیای سینما و تلویزیون !

New Page 2 غيرمحرمانه يوسف تيموري يوسف تيموري در سريالي نقش‌آفريني مي‌‌كند كه نامش «غيرمحرمانه» است. او در اين مجموعه كه تهيه‌كنندگي آن برعهده سيدامير پروين‌حسيني است و مسعود رسام كارگرداني آن را برعهده دارد، با سحر ولدبيگي، فريبا نادري، سعيد پيردوست، ندا مقصودي، فلور نظري، مهران رجبي، رضا...New Page 2

غيرمحرمانه يوسف تيموري

يوسف تيموري در سريالي نقش‌آفريني مي‌‌كند كه نامش «غيرمحرمانه» است. او در اين مجموعه كه تهيه‌كنندگي آن برعهده سيدامير پروين‌حسيني است و مسعود رسام كارگرداني آن را برعهده دارد، با سحر ولدبيگي، فريبا نادري، سعيد پيردوست، ندا مقصودي، فلور نظري، مهران رجبي، رضا بنفشه‌خواه، عباس محبوب و بهروز بقايي همبازي است.

نكته ديگر اين‌كه ساخت اين مجموعه چند روزي به خاطر بستري شدن رسام در بيمارستان تعطيل شد، چرا كه او دچار كسالت شده بود و همين مسئله باعث شد گروه كار را تعطيل كنند اما خدا را شكر رسام حالش رو به بهبودي رفت و پس از مرخص شدن از بيمارستان، ادامه اين سريال را مقابل دوربين برد.
 

حميد و روزهاي سخت

از زماني كه حميد استيلي فوتبال بازي مي‌‌كرد، خاطرات زيادي داريم؛ چه در سال 64 كه هجده سال بيشتر نداشت و آن تكل وحشتناك روي پاي علي پروين رفت، چه زماني كه عاشق علي پروين بود و برايش جان مي‌‌داد و چه زماني كه در ديدارهاي ملي و در آن سال‌هاي رويايي در خط هافبك تيم‌ملي فوتبال بازي مي‌‌كرد، به خصوص به ثمر رساندن آن گل حساس به آمريكا كه هيچ‌گاه از تاريخ فوتبال ايران محو نمي‌‌شود.

فصلي سخت در انتظار اوست و او علاوه بر حضور در ليگ، بايد در جام باشگاه‌هاي آسيا هم حضور پيدا كند. عمر چه زود مي‌‌گذرد. همين ده سال پيش بود كه تصوير حميد و مادرش را روي جلد شماره هفتم خانواده‌سبز چاپ كرديم و حالا...
 

پورنگ و برنامه در كيش

مدتي است كه برنامه عموپورنگ و اميرمحمد پخش نمي‌‌شود به اين خاطر كه قرار است در تابستان برنامه‌اي غيرزنده بسازند و آن را روي آنتن ببرند.

آقاجان‌زاده، تهيه‌كننده برنامه‌هاي عموپورنگ مي‌‌گويد: طي سال‌هاي اخير داريوش فرضيايي فقط برنامه زنده اجرا كرد كه همين امر باعث شده خستگي زيادي به سراغ او بيايد، از اين رو تصميم گرفتيم كه او كمي استراحت كند تا با فكري نو، جديد و البته تجديدقوا به اجرا بپردازد. يكي از طرح‌هايمان كه فعلا در مرحله پيش‌توليد هستيم و قرار است آن را به اجرا دربياوريم، تهيه يك برنامه در كيش است كه به شكل ضبطي پخش مي‌‌شود تا از استرس‌هاي برنامه زنده كمي دور باشيم.
 

بازگشت وداديان

بانوي سينماي ايران، مهري خانم وداديان حضوري دوباره به صحنه هنر كشور داشت. اين هنرمند كه مدتي است به خاطر كسالت، از دنياي بازيگري دور است، چندي پيش در يك فيلم تلويزيوني با نام «وقتي سفر كرديم» ايفاي نقش كرد.

بيژن امكانيان، شهره سلطاني و مهري وداديان بازيگران اصلي اين تله‌فيلم هستند و به سفارش گروه كودك و نوجوان شبكه دو ساخته مي‌‌شود. كارگردان اين فيلم سيدمهدي برقعي است و داستان پسري ده ساله را مقابل دوربين مي‌‌برد كه نامش كسري است و اصرار دارد به مناسبت روز مادر به همراه پدر و مادرش براي ديدار مادربزرگ، به شمال كشور سفر كنند. با وجود مخالفت پدر، اين سفر آغاز مي‌‌شود و...
 

پاكدل در نمايش تلويزيوني

تله‌تئاتر «دل سگ» نمايش تلويزيوني است كه براساس رمان ميخائيل بولگاكف و به كارگرداني محمد يعقوبي مقابل دوربين رفت. نگارش اين نمايشنامه را خود يعقوبي انجام داده و از بازيگراني چون مهدي پاكدل، احمد آقالو، نگار جواهريان، آيدا كيخاني، محمد عسگري و... استفاده كرده است.

قرار است اين نمايش تلويزيوني به تهيه‌كنندگي احمد آسوده پس از پايان تصويربرداري كه محصول گروه ادب و هنر است، از شبكه چهارم سيما پخش شود.گفتني است مهدي پاكدل پيش از اين‌كه به بازي در مجموعه‌هاي تلويزيوني روي بياورد، بازيگر تئاتر بوده و همچنين يك گرافيست ماهر است.
 

نجفي با كارآگاه علوي 2

«كارآگاه علوي 2» به كارگرداني حسن هدايت آخرين روزهاي تصويربرداري خود را پشت سر مي‌‌گذارد. گفتني است لوكيشن‌هايي كه مربوط به تهران قديم است، در كارخانه چيت‌سازي تهران مقابل دوربين رفت و بخش‌هايي از اين مجموعه در بوشهر تصويربرداري شد.

تصويربرداري اين مجموعه تاريخي – پليسي كه ايرانيان خاطرات زيادي از «كارآگاه علوي 1» دارند، تا پايان خرداد ماه به اتمام مي‌‌‌رسد.

گفتني است آخرين لوكيشن‌هاي اين مجموعه در كاخ نياوران، تماشاگر زمان و راه‌آهن تهران فيلمبرداري مي‌‌شود و احمد نجفي بازيگر اصلي سري جديد اين مجموعه است.
 
 

رهنما خارج از كشور

فيلم تلويزيوني «بازي» از نيمه گذشت. اين فيلم داستان جلال و هديه است كه ماموريت دارند دو شمعداني را به مراسم عقد پسر و دختري در خارج از كشور برسانند. آن دو در انجام ماموريت با مشكلاتي روبه‌رو مي‌شوند كه باعث مي‌شود... «سروش صحت» در اين فيلم در كنار «بهاره رهنما» نقش‌هاي اصلي اين فيلم را ايفا مي‌كنند و به جز اين دو، سيروس ابراهيم‌زاده، اردشير كاظمي، حميد مهين‌دوست، علي صادقي و راضيه برومند هم بازي مي‌كنند.گفتني است، سروش صحت پس از كارگرداني مجموعه «چارخونه» در سال گذشته قرار است به زودي يك فيلم سينمايي را مقابل دوربين ببرد و پيش توليد كار خود را هم آغاز كرده است. رهنما هم در چند سال اخير بسيار پركار ظاهر شده است.
 

روزهاي آخر در اصفهان

نزديك به يك ماه و نيم پيش بود كه «محمدرضا بانكي» چند بازيگر به نام را دور هم جمع كرد تا فيلم سينمايي «دو خواهر» را كه از مضموني طنز برخوردار است را مقابل دوربين ببرد. تمامي سكانس‌هاي اين فيلم در اصفهان مقابل دوربين رفت و گروه اين مدت را در اصفهان گذراندند. اما جالب اين‌كه همزمان با تصويربرداري اين فيلم، علي رشيدي كار تدوين اين فيلم سينمايي را آغاز كرد تا بلافاصله «دو خواهر» را به اكران عمومي برساند.شايد حالا كه اين مجله را مي‌خوانيد، تصويربرداري اين فيلم به اتمام رسيده باشد، يا روزهاي آخر خود را سپري كند. در اين فيلم محمدرضا گلزار، نيكي كريمي، حامد كميلي، الناز شاكردوست، بهنوش بختياري، ليلا اوتادي، احمد پورمخبر و پوراندخت مهيمن به ايفاي نقش مي‌‌پردازند.
 
 

بازغي در انتظار

فيلم تلويزيوني «گردش پرگار» به نويسندگي و كارگرداني محسن سالاريان، در حال تصويربرداري است. لوكيشن‌هاي اين فيلم در دهكده المپيك، فرمانيه و خيابان بهار مقابل دوربين رفت.در اين فيلم تلويزيوني، بازيگراني چون پژمان بازغي، اردلان شجاع‌كاوه، محبوبه بيات، چكامه چمن‌ماه، شراره رخام، فرشيد شفيعي، حشمت آرميده و مهري وداديان ايفاگر نقش‌هاي اصلي هستند. در خلاصه داستان اين فيلم تلويزيوني آمده است كه نادر از طريق عشق و سكوت با سرقت و رفاقت درگير مي‌شود و در جستجوي هويت گمشده خويش، عشق را دگرگون شده پيدا مي‌كند.گفتني است پژمان بازغي اين روزها در انتظار تولد اولين فرزند خود مي‌باشد و به زودي بابا پژمان مي‌شود.
 

پيشنهاد به پسر پروين

با اين‌كه تيم فوتبال «استيل‌آذين» كه از طرفداران علي پروين سود مي‌‌برد، در آخرين بازي در تهران مقابل تيم سپاهان نوين شكست را پذيرا شد، اين دليل نمي‌شود كه بازيكنان اين تيم به ويژه «محمد» پسر علي پروين از خود بازي‌هاي خوبي به نمايش نگذاشتند، گرچه در همين تيم بودند، بازيكناني كه سهل‌انگاري كردند اما «محمد» در بين آنان تك‌ستاره بود، او در طول فصل خوب دويد، خوب گل زد و البته خوب هم شادي كرد و بازي‌هاي درخشان او نشان داد كه به لطف پدر فوتباليست نشده است، حال خبر مي‌رسد كه چند پيشنهاد ليگي به محمد پروين شده و از طرفي حميد استيلي سرمربي جديد پرسپوليس هم شفاها به پدرش گفته كه اجازه بدهد محمد به پرسپوليس بازگردد، اما گويا علي‌آقا با اين پيشنهاد مخالف است.
 
 

جايزه كارگرداني تئاتر
 
«پانته‌آ بهرام» بازيگر تواناي ايران كه كارش را از تئاتر آغاز كرده، چندي پيش با كارگرداني نمايش «آواژيك» در جشنواره بين‌المللي واپ‌پراگ در جمهوري چك و كسب جايزه توانست موفقيت قابل توجهي را براي خود به دست آورد.گفتني است اين اثر در فنلاند هم روي صحنه رفت. وي مي‌‌گويد: «مايلم اين اثر رادرجاهاي مختلف ديگر باز هم اجرا كنم، قرار نيست يك بار اجرا شود، ماه‌ها زحمت مي‌كشيم و اثري را توليد مي‌كنيم، نبايد با 30 اجرا آن را به پايان برسانيم بايد با اجراي مداوم آن و حضور در فستيوال‌ها زحمت‌ها و سختي‌هايش را جبران كنيم.»بهرام مي‌گويد: «بيست سال است كه تجربه بازيگري داشته‌ام و حالا مايلم از اين پس كارگرداني را نيز بيشتر تجربه كنم.»
 

ترانه مادري
 
آخرين كاري كه از «الهام پاوه‌نژاد» در تلويزيون پخش شد، مجموعه «بيداري» بود كه او در آن مجموعه ايفاگر يك نقش جدي بود... حالا خبر مي‌‌رسد كه او به جمع بازيگران سريال جديد حسين سهيلي‌زاده كه نامش «ترانه مادري» است، پيوسته... اين سريال مضموني ملودرام دارد و قرار است در ماه جاري روي آنتن شبكه سوم سيما برود.از ديگر بازيگران اين مجموعه مي‌‌توان به هما روستا، مينا لاكاني، حميرا رياضي، فاطمه گودرزي، دانيال حكيمي، حسين سحرخيز و محمد حاتمي اشاره داشت كه در كنار پاوه‌نژاد بازي مي‌‌كنند.اوج بازيگري الهام خانم پاوه‌نژاد مجموعه «همسران» بود كه او به همراه فردوس كاوياني، مهرانه مهين‌ترابي و فرهاد جم يك چهارضلعي هنري خوب را به وجود آورده بودند.
 
 

فرزاد ممنوع‌الكار نيست

پس از حواشي كه پارسال براي برنامه «كوله‌پشتي» اتفاق افتاد و همين امر باعث شد تا شايعات زيادي حول فرزاد حسني مجري تواناي تلويزيون بر سر زبان‌ها بيفتد و از طرفي فرزاد هم چند ماهي تصميم گرفت كه كمتر در برنامه‌هاي تلويزيوني شركت كند، اين شايعه قوت گرفت كه شايد او ممنوع‌الكار شده باشد.اما در برنامه مثلث شيشه‌اي كه با اجراي رضا رشيدپور از شبكه تهران پخش مي‌‌شود، او بارها از سوي مسئولان تلويزيون اعلام كرد كه فرزاد حسني ممنوع‌الكار نمي‌‌باشد و تمامي اين مسائل شايعه‌اي بيش نيست. ضمن اين‌كه شبكه سوم گوشه‌اي از برنامه كوله‌پشتي سال قبل او را دوباره نشان داد.گفتني است حسني قرار است به زودي در يك فيلم سينمايي به ايفاي نقش بپردازد.
 

رفيعي بازيگر شد

حسين رفيعي، مجري خوب تلويزيون ايران، بازيگري را هم تجربه كرده است، البته او طي سال‌هاي اخير بارها به عنوان مجري – بازيگر در برنامه‌هاي تلويزيوني حضور به هم رساند تا اين‌كه به پيشنهاد آرش شكورزاده، كارگردان فيلم تلويزيوني «افقي رو به بالا» پاسخ مثبت داد.وي در اين فيلم در نقش پسري به نام عليرضا بازي مي‌‌كند كه مازندراني است و در كنار داود منفرد، نصرا... رادش، شهربانو موسوي، چنگيز وثوقي و جواد عزتي به بازي مي‌‌پردازد ضمن اين‌كه اين فيلم تلويزيوني روايتگر زندگي و مشكلات سه پسر با گويش‌هاي محلي و متفاوت و در قالب اجتماعي است.بايد به انتظار بنشينيم تا اين كار از تلويزيون پخش شود و آن‌گاه بازي حسين رفيعي را كالبدشكافي كنيم.
 

ترديد كميلي

«واروژ كريم مسيحي» پيش‌توليد فيلم جديد سينمايي خود به نام «ترديد» را آغاز كرده است. اين فيلم قرار است اواخر مردادماه كليد بخورد و تاكنون بيش از نيمي از لوكيشن‌هاي «ترديد» هم انتخاب شده. لوكيشن اصلي اين فيلم در كاخ سعدآباد است و تاكنون سه بازيگر اصلي اين فيلم از جمله مهتاب كرامتي، جمشيد هاشم‌پور و حامد كميلي مشخص شده‌اند.

گفتني است، حامد كميلي در يك سال اخير، نقش‌هاي زيادي را بازي كرده و نشان داد كه مي‌تواند در هر نقشي بازي كند، چه نقش شيطان در مجموعه «اغما» كه در ايام رمضان پخش مي‌شد و چه مجموعه طنز «پيامك از ديار باقي» كه در ايام نوروز پخش شد. آخرين مجموعه پخش شده از حامد كميلي، سريال خط‌شكن است.


حانواده سبز

پربیننده ترین خبرها
آخرین خبرها
در پرشین وی بخوانید
در پرشین وی بخوانید
سایر مطالب این بخش
آگهی رایگان  لباس شب