پربیننده ترین خبرها
آخرین خبرها
وب گردی

رازهايي در مورد خانم ها

خانم ها به خوبي مي دانند رازهايي هست که هنوز به شوهران شان نگفته اند و البته در اغلب موارد از اين کار خود بسيار راضي هستند.براي بهتر شناختن خانم ها، آقايان لازم است بدانند يک زن خوشحال و راضي...

خانم ها به خوبي مي دانند رازهايي هست که هنوز به شوهران شان نگفته اند و البته در اغلب موارد از اين کار خود بسيار راضي هستند.براي بهتر شناختن خانم ها، آقايان لازم است بدانند يک زن خوشحال و راضي مي تواند زندگي بهتري را براي مردش فراهم کند، همچنان که اين ضرب المثل قديمي مي گويد: «پشت هر مرد موفقي زن فداکار و از خودگذشته يي وجود دارد.»اين مطلب را در مورد خانم ها بخوانيد البته تعدادي از اين موارد ممکن است باعث تعجب شما شود يا شايد به تعدادي از آنها مدت ها است که مشکوک شده ايد اما هرگز سوالي در مورد آنها نپرسيديد.خانم ها حرف هاي زيادي را از شما پنهان مي کنند. خيلي بيشتر از آنچه که تصورش را بکنيد... بخوانيد...

1- هر چيزي که خانم ها براي خودشان مي خرند - کفش، لباس و حتي کم ارزش ترين وسيله - در واقع قيمت آن را 20 درصد بالاتر از آنچه که خريده اند، به شما مي گويند.

البته اين بدان معني نيست که اين کار اشتباه است، گاهي اوقات خانم ها مي خواهند وسيله يا اثاثيه يي را به سليقه خود بخرند و نمي خواهند که شوهران شان بدانند چه مبلغي را براي خريد هزينه مي کنند. البته معلوم است که بهترين سياست در زندگي، صداقت است، پنهان کردن ميزان خرج کار خوبي نيست اما قبول کنيد که گاهي اوقات مي تواند از بروز برخي مشاجرات - به علت خريد بعضي وسايلش فانتزي - جلوگيري کند.

2 - خانم ها گاهي نسبت به تعهدي که مردان به آنها داده اند، عصبي مي شوند.بله درست است، اکثر دختران با اين خيال و روياها بزرگ مي شوند که شاهزاده يي سوار بر اسب سفيد مي آيد و آ نها را با خود مي برد و از آن پس همه چيز خوب و رضايت بخش ادامه مي يابد، اما وقتي اين رويا در واقعيت مي آيد و مي بينند که چيزي جز يک خيال نبوده، از آن فرار مي کنند. خانمي مي گفت، من ازدواج را وحشتناک مي ديدم، با اين تصور که استقلال و آزادي مرا مي گيرد و مرا خسته و راکد نگه مي دارد. اما حالا که ازدواج کرده ام مي گويم که داشتن يک زندگي متعهدانه و راحت، فوق العاده است. ما مثل يک گروه هستيم و مثل يک تيم و گروه واحد هم باقي خواهيم ماند.

3 - درست است که خانم ها مي توانند مستقل باشند و به طور کامل متمدن و مدرن باشند ولي از آقايان مي خواهند که مثل يک مرد عمل کنند: به معناي واقعي مردانه.هنوز هم زنان مي خواهند که احساس کنند توسط يک مرد حمايت مي شوند، حتي اگر اين حمايت به اندازه پنچرگيري کردن ماشين او يا کشتن يک عنکبوت باشد و يا حتي حمل کردن چمدان بزرگ او هنگامي که در تعطيلات هستيد. اين کارهاي آقايان، احساس امنيت بيشتري را براي خانم ها ايجاد مي کند.خانم ها عاشق اين هستند که دوستان و خانواده شان در مورد اينکه همسر آنها چگونه در را زودتر برايشان باز مي کند و انجام تمام کارهاي متعارف ديگر صحبت کنند و نظر بدهند، مخصوصاً هنگامي که خانم ها باردار هستند.

4 - خانم ها از اينکه به مادرانشان شباهت داده شوند، هراسانند.

اکثر خانم ها عاشق مادرشان هستند، آنها را تحسين مي کنند و از آنها سپاسگزارند و بر اين باورند که مادرشان شگفت آورترين زنان روي اين سياره هستند ولي در واقع نمي خواهند که شبيه آنها عمل کنند اما در نتيجه هر بحث و مشاجره و صحبتي با همسرانشان معمول ترين جمله يي که از آنها مي شنوند اين است که «تو دقيقاً مثل مادرت رفتار مي کني».

5 - خانم ها دوست دارند که آقايان کمي نسبت به آ نها حسادت داشته باشند. خانم ها توجه و مراقبت شما را مي خواهند مثلاً هنگامي که يک مستخدم گستاخ به خود اجازه مي دهد که با آنها شوخي کند يا فردي در خيابان مزاحم آنها مي شود، واکنش شما به خانم ها حس مهم بودن را منتقل مي کند.

6 - خانم ها شايد از بعضي افراد معروف و جذاب خوششان بيايد ولي اين بدان معني نيست که بخواهند شما آنگونه باشيد.

7 - خانم ها با دوستانشان خيلي بيشتر از آنچه که با شما حرف مي زنند، صحبت مي کنند.

بله. خانم ها با دوستانشان در مورد روابط خود با شوهرانشان صحبت مي کنند، در مورد مادر شوهرشان و تمام سرگرمي ها و عادت هايي که دارند. البته خوب يادتان باشد که آنها به درستي مي دانند که چه چيزهايي را مي توانند بگويند و در مورد چه چيزهايي نبايد صحبت کنند.

8 - خانم ها حقيقتاً به تمام کارهايي که شوهرانشان در طول روز انجام مي دهند، دقت دارند و آنها را تحسين مي کنند.خانم ها بسيار خوشحال مي شوند هنگامي که آقايان هر چند در کار کوچکي از کارهاي منزل به آنها کمک مي کنند حتي مثل جارو کردن يک فرش 6 متري. و بسيار عصباني مي شوند هنگامي که حس مي کنند آنها از زير کار در مي روند و مبل ها و اثاثيه دور و بر فرش را گردگيري نمي کنند. آيا خانم ها مي دانند که دليل اين کار آقايان چيست؟ به خاطر اينکه در تمام لحظاتي که آنها مشغول انجام کار هستند، شما کنار آنها مي ايستيد و مدام به آنها مي گوييد کار را اشتباه انجام مي دهند و بهتر است به صورتي شما مي گوييد آن را انجام دهند و يا غر مي زنيد که به خاطر اينکه از شما نخواهيم که ديگر اين کار را انجام دهيد، کار را اشتباه انجام مي دهيد. اين دليل از زيرکار در رفتن آقايان است.

9 - خانم ها مسلماً با تمام وجودشان عاشق شوهرشان هستند و از اين بابت که ديگر تا آخر عمرشان عشق و ازدواج مجدد را تجربه نخواهند کرد، راضي و خشنودند.

www.magiran.com

نوشیدنی ای برای لاغری بزرگ و کوچک کردن سینه
اخبار چهره ها
اخبار هنرمندان
هنر در خانه

7 نکته مهم درمورد بستنی

7 نکته مهم درمورد بستنی

روغن زيتون خوب را از کجا بشناسيم؟

روغن زيتون خوب را از کجا بشناسيم؟

چه کنیم کیفیت آب لیموی خانگی بالا برود؟

چه کنیم کیفیت آب لیموی خانگی بالا برود؟

خشک کردن گوجه فرنگی در ماکروویو

خشک کردن گوجه فرنگی در ماکروویو

نکاتی برای انواع ساندویچ، پیتزا و سوفله

نکاتی برای انواع ساندویچ، پیتزا و سوفله

روش تهیه رنگ خوراکی طبیعی

روش تهیه رنگ خوراکی طبیعی

مد و لباس

جدید ترین مدل های تاپ دخترانه

جدید ترین مدل های تاپ دخترانه

مدل سویشرت های شیک پسرانه

مدل سویشرت های شیک پسرانه

مدل سرویس های جواهر با نگین های رنگی و زیبا

مدل سرویس های جواهر با نگین های رنگی و زیبا

مدل های شیک از ست لباس برای اواخر تابستان

مدل های شیک از ست لباس برای اواخر تابستان

مدل کیف های بزرگ که هنوز مُد هستند + تصاویر

مدل کیف های بزرگ که هنوز مُد هستند

این 11 نکته در نحوه استایل لباس زمان نمی شناسد +عکس

این 11 نکته در نحوه استایل لباس زمان نمی شناسد

زیبایی و آرایش

گریم لبها برای زیبا و جذاب تر شدن چهره

 گریم لبها برای زیبا و جذاب تر شدن چهره

7 روش استفاده از نمک برای زیباترشدن

7 روش استفاده از نمک برای زیباترشدن

آموزش تصویری آرایش چشم بنفش و ترکیب آبی

 آموزش تصویری آرایش چشم بنفش و ترکیب آبی

آرایش دائم یا میکروپیگمنتیشن، فواید و معایب

آرایش دائم یا میکروپیگمنتیشن، فواید و معایب

پرسش و پاسخ های آرایشی که ممکن است برای هر کس پیش آید

پرسش و پاسخ های آرایشی که ممکن است برای هر کس پیش آید

5 آموزش چند بافت موی مجلسی+تصویری

  5 آموزش چند بافت موی مجلسی

گزارش تصویری
عکس های جالب
تازه های پرشین وی در یک نگاه
پربیننده ترین اخبار
بزرگ و کوچک کردن سینه زیورآلات و پوشاک لوکس
فیلم جراحی بینی جراحی زیبایی