راههاي برطرف کردن قرمزي موها

 راههاي برطرف کردن قرمزي موها

راههاي برطرف کردن قرمزي موها

در بين اکثر خانمها وبخصوص ايرانيان تعداد خانمهايي که رنگ موي زيتوني را دوست دارند بيش از بقيه ي خانمهايي است که تن رنگهاي داراي قرمزي و يا طلايي را مي پسندند

از آنجايي که رنگ موي همه ي افراد با هم تفاوت داشته ودر کنار آن سليقه هاي مختلف رنگهاي گوناگون را مي پسندد، در بين اکثر خانمها وبخصوص ايرانيان تعداد خانمهايي که رنگ موي زيتوني را دوست دارند بيش از بقيه ي خانمهايي است که تن رنگهاي داراي قرمزي و يا طلايي را مي پسندند و هميشه طرفداران رنگهاي روشن زيتوني درصدد رفع قرمزي از رنگ موي خود هستند.

گاهي اوقات رنگ موي طبيعي ،خود تن قرمزي را به همراه داشته واز گروه رنگهاي اصلي N مي باشد اما گاهي ما با رنگ کردن به رنگ مويمان اين قرمزي را اضافه مي کنيم در هر دو حالت اگر بخواهيم اين تن رنگ را از روي موها برطرف کنيم بايد راهي را انتخاب کنيم که با توجه به نوع وجنس مو با ترکيب رنگ قرمز نتيجه ي مطلوب را به ما بدهد.

1-رنگ موي انتخابي شما در هر درجه ي روشني يا تيرگي بر روي موي طبيعي از گروهM انتخاب شود.

2-در هنگام رنگ کردن مو با گروه M به اندازه ي يک بند انگشت وارياسيون سبز به رنگ مويتان اضافه کنيد.

3-حتما از اکسيدانهاي ضد قرمزي استفاده نماييد.

4-قبل از گذاشتن رنگ جديد بر روي مويتان در صورتي که رنگ موي قبلي شما قرمزي داشته و از گروه N بوده حتما چند روز قبل يکي دو بار با ويتامين بوناول طبق دستور آن استفاده شود تا علاوه بر تقويت موها مقداري از قرمزي موها پاک شود.

5-بعضي اوقات حتي با استفاده از رنگهاي تيره ي گروه زيتوني و فاقد قرمزي باز مي بينيم که هاله ي قرمز رنگي در نور بر روي موها ديده مي شود که علت آن مقدار مصرفي اکسيدان است وبهتر است در هنگام درست کردن رنگ حتي الامکان از اکسيدان هاي با درصد پايين وبه مقدار کم استفاده شود.

6-براي رقيق کردن رنگهاي زيتوني با تن رنگ تيره ومتوسط تا درجه ي 5و6 در کنار مقدار مصرفي اکسيدانهاي ضد قرمزي مي توان از مقدار کمي آب جهت کمتر مصرف کردن اکسيدان استفاده کرد.

7-در مورد رنگهاي بسيار روشن وبلوند زيتوني استفاده از آب در روشن شدن اختلال ايجاد کرده وممکن است کار را سخت تر کند بنابراين تنها استفاده از اکسيدانهاي ضد قرمزي وبا درصد بالا اما به ميزان کمتر از رنگ مو کافي است.

8-پس از رنگ موي جديد شايد تنها دو سه هفته ي اول از رنگ مويتان راضي باشيد وپس از چند هفته با چندين بار شستن موها احساس قرمزي ويا زردي بر روي مو کنيد وچون اين مدت زمان براي دوباره رنگ کردن بخصوص در مورد روشن شدن با دکلره بسيار کوتاست و مو آسيب مي بيند بهتر است موها را يکبار با ويتامين بوناول در حمام وطبق دستور بشوييد و با فاصله ي سه تا چهار روز بعد با استفاده از يک بند انگشت وارياسيون سبز ومقدار کمي شامپو که ربع ساعت روي موها بماند،آنها را رنگساژ کرده وشستشو نماييد.

9-گاهي هم به جاي رنگساژ بوسيله ي وارياسيون سبز وشامپو براي رفع کامل قرمزي مو مي توانيد به اندازه ي يک نخود رنگ مشکي پر کلاغي را در کف دست با کمي شامپو مخلوط کرده و بر روي موهاي خيس گذاشته و بلافاصله شستشو نماييد که البته روش استفاده از وارياسيون از نظر زماني مطمئن تر است چرا که اگر بيش از ربع ساعت هم ماند مشکلي ايجاد نخواهد کرد اما در مورد رنگ موي مشکي به دليل حساس بودن زمان وسرعت کار و تغيير رنگ سريع بهتر است توسط آرايشگرتان صورت گيرد.

10-با توجه به اينکه هر رنگ موي طبيعي با رنگ موي انتخابي شما براي تغيير 3 شماره اختلاف دارد با دقت در ترکيب رنگها مي توان رنگ دلخواه را بر روي مو ايجاد کرد بخصوص زماني که موها را کاملا دکلره مي کنيد رنگ موي انتخابي شما دقيقا و يا بسيار نزديک به آن خواهد شد پس ابتدا با توجه به پايه ي رنگ طبيعي خود رنگ موي جديدتان را به گونه اي انتخاب کنيد که با ترکيب شدن با وارياسيونها شما را در رسيدن به رنگ موي دلخواهتان کمک کند.

11-تمامي موارد ذکر شده در مورد موهاي رنگ شده توسط رنگهاي شرابي و بادمجاني در هر تن رنگي چه روشن وچه تيره صدق نمي کند وهرگز نمي توان قرمزي آنها را حتي پس از مدتي رفع کرد تنها با گذشت زمان وجايگزين شدن موي طبيعي مي توان آن را تغيير داد به جز مواردي استثنا که توسط آرايشگران حرفه اي صورت مي گيرد.
freeblog.ir

عضویت در تلگرام پرشین وی بزرگ و کوچک کردن سینه
اخبار چهره ها
اخبار هنرمندان
دکوراسیون

حمام های لوکس با اتاق دوش های جدید و زیبا +عکس

حمام های لوکس با اتاق دوش های جدید و زیبا

طراحی داخلی فوق مدرن خانه + تصاویر

طراحی داخلی فوق مدرن خانه

ایده های استفاده از پارچه های گلدار در دکوراسیون منزل + تصاویر

 ایده های استفاده از پارچه های گلدار در دکوراسیون منزل

درب ضد سرقت و آنچه باید بدانید!+ تصاویر

درب ضد سرقت و آنچه باید بدانید

کاربردی ترین مدل های کابینت سرویس بهداشتی + تصاویر

 کاربردی ترین مدل های کابینت سرویس بهداشتی

مدل شلف های زیبا و مدرن برای سرویس بهداشتی +عکس

مدل شلف های زیبا و مدرن برای سرویس بهداشتی

مد و لباس

آموزش تصویری تزیین عینک های آفتابی!

آموزش تصویری تزیین عینک های آفتابی!

زیورآلات را چگونه‌ با مدل یقه لباس همانگ کنیم؟+عکس

زیورآلات را چگونه‌ با مدل یقه لباس همانگ کنیم؟

تیپ های دیدنی پسرخوش پوش شبکه اجتماعی +عکس

تیپ های دیدنی پسرخوش پوش شبکه اجتماعی

9 ست پیشنهادی ساده در پاییز و زمستان +عکس

9 ست پیشنهادی ساده در پاییز و زمستان

زیورآلات دست ساز و متفاوت را امتحان کنید!+عکس

زیورآلات دست ساز و متفاوت را امتحان کنید

مدل لباس های رمانتیک املیا اسپوزا 2016 +عکس(2)

مدل لباس های رمانتیک املیا اسپوزا 2016

زنان

ارتباط مشکلات پوستی و چرخه قاعدگی

ارتباط مشکلات پوستی و چرخه قاعدگی

روش های افزایش طول عمر مژه مصنوعی

افزایش طول عمر مژه مصنوعی

دلایل و درمان افزایش خونریزی عادت ماهیانه

دلایل و درمان افزایش خونریزی عادت ماهیانه

راهکارهایی برای سالم و جوان نگهداشتن ناحیه تناسلی

سالم و جوان نگهداشتن ناحیه تناسلی  <br />

چگونه بدون آرایش زیبا به نظر برسیم؟

چگونه بدون آرایش زیبا به نظر برسیم؟

خونریزی رحم به علت اختلال كاركرد

خونریزی رحم به علت اختلال كاركرد

وب گردی
تازه های پرشین وی در یک نگاه
پربیننده ترین اخبار
ثبت نام کنید ، 50 هزار تومان جایزه ببرید زیورآلات و پوشاک لوکس سفید کردن دندان بزرگ و کوچک کردن سینه
پربیننده ترین خبرها
آخرین خبرها
فیلم جراحی بینی جراحی زیبایی
X
X